Nowa Strona - A hosting

Witam mam pytanie

Planuję założyć stronę i kompletnie nie wiem jaki hosting mi będzie potrzebny na początek

Serwis jest na silniku Word press , przypuszczam ze na poczatek około 5 tys wizyt miesięcznie

Ale jaki płatny czy darmowy hosting

Przypuszczać możesz, lecz to jaki hosting jest dla Ciebie idealny wyjdzie w praniu.

Osobiście polecam Neteasy.pl lub IONIC.pl. Na początek możesz wybrać płatność miesięczną, a nawet jeżeli w połowie miesiąca nagle hosting będzie niewystarczalny możesz spokojnie przejść na wyższy plan na dogodnych warunkach.

Widzę, że jakiś specjalnych wymagań nie masz, także zastanów się nad powyższymi firmami. Do dzisiaj nie jestem w stanie stwierdzić, która z nich jest lepsza :D.

Może http://www.linuxpl.com/

Zdecydowanie polecam ten hosting co kolega wyżej. Mam na nim WordPress i jest z nim wszystko w porządku. Aktualizuje się bez problemu.

Zresztą teraz wszystkie pakiety w tym hostingu są podwojone. Czyli płacąc na w1gb masz w1gb + w1gb.

Rówmież polecam linuxpl.com obecnie mam tam postawione 2x Wordpress 2x osCommerce 3x moje autorskie projekty i kilka bierzących projektów nad którymi pracyje wszystko ładnie śmiga a ceny tez bardzo przystępne.