Nowa umowa, wybór telefonu

(Vodafone.) #1

Witam

Kończy mi się umowa i jestem już zdecydowany na ofertę, jednak mam dylemat z wyborem telefonu. Pod uwagę biorę : Samsung'a Avile ( Cena : 1zł ), Nokie 5530 ( Cena : 299 zł ) i Nokie 5800 ( Cena : 399 zł ). Czekam na odpowiedzi, bo nie mam zdania na ten temat.

(Monczkin) #2

Porównaj telefony i zdecyduj. W czym problem? Ty chyba wiesz najlepiej, do czego ma ci służyć aparat?

(Miniu270582) #3

Weź Avile z niższym abonamentem, sprzedaj, dołóż te 300 zł. i kup 5530. Chyba najlepszy wybór spośród wymienionych.

Chyba, że Avila GPS.

(Vodafone.) #4

Samsung Avila z GPS'em. Jednak myślę, że zdecydowałbym się na Nokię. Nadal jestem w kropce, czy opłaca się przepłacać za Nokie 5800 ?

(Szczepaniakpila) #5

nie oczekuj że na tel bez systemu dostaniesz jakąś super nawigację. Brałbym nokie z symbianem ze względu na to że są lepsze nawigację na telefony z systemem operacyjnym (jeżeli zależy Tobie na nawigacji)

(sebool12) #6

Czego oczekujesz od telefonu?

Z tych wszystkich wybrałbym 5530 jeżeli nie korzystasz z gps bo jest to poprawiona wersja 5800 (mam oba modele w domu). Lepszy dotyk, procesor, lecz gorsze wykonanie obudowy ;/.

5800 jest gorsza jeśli chodzi o dotyk i łatwo ją zamulić, za to posiada większy wyświetlacz, gps, dobrze wykonana.

Na samsunga nawet nie patrzę - brak systemu, brak wejścia 3.5mm, brak wifi itd

(Warisa) #7

w sieci plus weź n70 nokie

(Ehodlik) #8

osobiscie uzywam nokii 5530 i jestem bardzo zadowolona, ale bralam w promocji (1 zl) wiec stawka 299 zl wydaje sie dosc wysoka.

Sama stoje przed wyborem telefonu, mam mozliwosc przeniesienia swojego numeru na firme, pytanie tylko jaka siec ma najkorzystniejsza oferte? wolalabym nie ograniczac sie do informacji ze stron internetowych, mozecie cos polecic?

(fiero) #9

Właśnie strony internetowe z cennikami powinny cię zainteresować i wg. nich dobrać abonament który najbardziej Tobie odpowiada. No chyba że wolisz rady w stylu "ja mam abo w sieci x i jest super".

(Przybylska Anna3) #10

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1041940096

(Ehodlik) #11

@fiero nie chodzi mi wlasnie o info typu: ja mam abonamenn x i jest super" . Chcialabym sie dowiedziec jak taka taryfa wyglada w praktyce, na co warto zwrocic uwage , co ewentualnie omijac .. etc