Nowa wersja Przeglądarki Internet Explorer

Mam laptopa Lenovo G550 i zainstalowany system windows 7 home premiu. Używam przeglądarki Internet Explorer 9 i chciałem zapytać czy w ostatnim czasie powstała może wersja 10 tej przeglądarki ? lub jakas aktualizacja z wersji IE 9 do IE 10 ? Bo właśnie teraz przeglądałem pewną rzecz i nadchnąłem się tam na coś takiego: Internet Explorer 9 + 10.0.9200.16438 Preview - jest to podobno najnowsza wersja przeglądarki w wersji rozwojowej 32 bitowej wyadana 13.11.2012r., i jest też wersja rozwojowa 64 bitowa wyadana 15.03.2011 r. Więc nie wiem co o tym myśleć i czy instalować to czy nie ? prosze o dobra porade dla mnie w tym temacie.

Cześć

Jeżeli lubisz korzystać z wersji rozowjowych programów to instaluj. Ja wolę wersje stabilne, wiem czego po nich się spodziewć.

Jak na razie nie wiadomo kiedy można spodziewać się stabilnej wersji IE10 dla systemu Windows 7.

Zainstalowałem na próbę IE10 pod Win7, ale zrezygnowałem ponieważ nie mogłem korzystać z aplikacji SuperMakler od PKOBP. Poczekam na wersję stabilną.

Też chciałem spróbować IE10 ale nie otwierają się filmiki na stronach.Ciągle chce Silverlight lub Adobe flasch pleier, chociaż mam je zainstalowane. W IE9 wszystko grało.

Cześć

To wersja testowa ma prawo nie działać poprawnie :wink: