Nowa wersja vortalu - Drukowanie artykułów _z komentarzami_

Niestety nie wiem jak wydrukować artykuły z vortalu dobreprogramy.pl , aby w wydruku znalazły się również komentarze użytkowników (działało oczywiście w starej wersji vortalu).

Sprawdzałem na kilka różnych sposobów, pod różnymi przeglądarkami - i kupa. Chyba chodzi tu o flash-a :frowning:

Czy ktoś podpowie jak mogę to zrobić?

Wystarczy zaznaczyć wybrany artykuł z komentarzami jako blok i z menu plik przeglądarki wybrać drukuj, zaznaczenie.

Witam.Zrób tak “zaznacz normalnie tekst,kopiuj” wklej do Worda i wtedy wydrukuj powinno być ok.

To sprawdzałem na samym początku :stuck_out_tongue: - i nie działa.

Na to też wpadłem, ale szukałem rozwiązania ‘przeglądarkowego’.

Wszystko OK, gdybym używał IE do przeglądania dobrychprogramów, ale w przypadku Opery (której używam) formatowanie nie zostanie zachowane.

Jest to dodatkowy zachód, trzeba odpowiednio zaznaczyć i kopiować, uruchomić Worda, wkleić i to tylko po to, żeby zapisać do pdf-a - miałem nadzieję, że da się coś takiego zrobić z poziomu przeglądarki … :slight_smile:

Czasami trzeba zakombinować aby wydrukować,ale może ktoś poda lepsze rozwiązanie.

No niestety :frowning:

To co podałeś oczywiście działa, ale … musiałbym używać IE, Word-a, bawić się z każdym artykułem itd. - co raczej nie jest wygodne.

Pierwszy raz spotykam się ze stronką, w której tak ciężko wydrukować coś z komentarzami :stuck_out_tongue: - przez zmianą Vortalu wszystko działało …

Stwórz sobie (np. w systemowym Notatniku) UserCSS o takiej zawartości:

@media print { .komentarze { display: block !important; } }

Plik zapisz z rozszerzeniem .css , np. dp-druk.css , a następnie w Operze:

prawoklik na stronie → Preferencje dla witryny… → Wyświetlanie → Mój arkusz stylów → Wybierz…

…i wskaż właściwy plik, po czym odśwież stronę.

Możesz już drukować, jednak upewnij się na podglądzie wydruku, czy wszystko jest OK.

OK, jak widzę nie da się tego zrobić bez lekkich chociaż kombinacji - tak trzeba będzie się za rzecz zabrać.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Pozdrawiam.