Nowa wersja vortalu - pierwsze screeny

I dobrze.

Interesujący jest pomysł wersjonowania komentów, zobaczymy jak to w praktyce wyjdzie.

Mi nadal jednak się marzy w opisie programu dołączony changelog. - bo sama zmiana numerka przy aktualizacji raczej mało mówi. :wink:

o. faktycznie to bardzo interesujący pomysł :wink:

a z rzeczy których mi jeszcze brakuje: ID komentarzy, czytam komentarze, jest ich przykładowo 65, po kilku godzinach jest ich już 165 a ja muszę szukać tego na którym skończyłem czytać, wystarczyło by dodać ID komentarza, dodatkowo można by takie ID zrobić w formie kotwicy, co ułatwiło by np. zgłaszanie tych komentarzy które prześlizgnęły się przez system moderacji

Dobry pomysł.

A ja mimo, że nie jestem stałym bywalcem forum (ale za to jestem stałym bywalcem vortalu) to cieszę się, że wreszcie w nowej odsłonie zobaczę hasło Linux. Brakuje polskich stron z aktualnymi i na bieżąco aktualizowanymi newsami na temat Wolnego Oprogramowania. A jeśli podpiszą się pod tym dobreprogramy.pl to sukces gwarantowany :))

Czy będzie możliwość rejestracji? Bardzo bym chciał posiadać własną listę ulubionych programów i kiedy się zaloguję, dostanę info, że jest udostępniona nowa wersja. Można by jeszcze dostawać info o nowym programie w danej kategorii. Na screenach nie widzę logowania, więc chyba go nie będzie.

Może i taka możliwość jest bardziej niepotrzebna niż potrzebna, więc rozumiem decyzję o braku rejestracji.

http://klausa.eu/dp.png

prawy górny róg screenu.

O! Świetnie, czekam na nową odsłonę z niecierpliwością. Mam nadzieję, że będzie zintegrowane z forum.