Nowa wersja vortalu - pierwsze screeny

Pierwsze screeny nowej wersji Vortalu (ze zlotu) pojawiły się w Internecie.

1.) http://zagorskid.info/zlotdp/slides/img_010599.html

2.) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … 60478.html

Autor zdjęć: zagorskid.

Działu Linux niestety nie widzę, ale za to są inne nowe działy: systemy, porady i wideo. Nie ma też screenu forum, ale przecież nie będzie wszystkiego naraz.

___________________________________________________________________________

Przez pomyłkę umieściłem temat w złym dziale. Proszę moderację o przeniesienie.

Złączono Posta : 23.09.2007 (Nie) 20:51

Działu Linux nie ma, ale są programy na Linuksa, a także na Mac OS.

widzę że zmiany w wyglądzie są kosmetyczne :stuck_out_tongue:

miejmy nadzieję że będzie bardziej funkcjonalnie i przejżyście bo o dziwo spotkałem sie z opiniami że DP są nie czytelne … :?

chociasz ja osobiście niemiałem nigdy problemu z poruszaniem się po vortalu :stuck_out_tongue:

Nowy wygląd - super sprawa, zawsze przyda się mały lifting.

Pozdrowienia dla wszystki :piwko: ch

Może linux bedzie w Systemy? :stuck_out_tongue:

Cierpliwości panowie i panie :wink:

Jak się przypatrzysz dobrze, to zauważysz 3 zakładki mniej więcej w połowie reklamy po lewej. Ta podświetlona to Microsoft , druga to Linux a trzecia MacOS - czyli 3 osobne działy dla aplikacji. To tak w mini skrócie :wink:

a że tak sie spytam wiadomo już na kiedy planowana jest premiera nowej wersji vortalu ?

czy wciąż wiadomo tylko że “wkrótce” ?

Prace są już na bardzo zaawansowanym stadium.

I z tego co wiadomo, “premiera” nowego forum jest już tuż tuż :slight_smile:

Powiem tak. Od strony technicznej zmieni się prawie wszystko.

Nie tylko zostały zrobione poprawki kosmetyczne, ale mnóstwo roboty mieli programiści którzy robią vortal na zupełnie nowym “silniku” :wink:

Nie ma co opisywać owych zmian. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, ale z informacji, o których się dowiedzieliśmy na jednej z sesji wynika, że zmiany będą bardzo zadowalające wszystkich użytkowników :slight_smile:

A może ktoś pokrótce zapoznać nas z tymi zmianami :smiley:

el polaco poczekaj to zobaczysz. :mrgreen: . Sam nie byłem na zlocie, jestem ciekaw jak to wygląda ale jakoś uzbrajam się w cierpliwość :wink:

Widzę że w nowej wersji nadal nie będzie listy ulubionych programów :expressionless:

Dobrym dodatkiem byłoby gdyby DP “pamiętały” jaką wersję danego programu ostatnio pobraliśmy i informowało nas o aktualizacjach.

W końcu ukaże się dział dla linuksa i Mac’a :spoko:

z tego co pamietam w nowej wersji szukajka bedzie pamietała co szukałeś ostatnio :slight_smile:

Raczej to co szukali inni 8)

Nie, raczej to czego sam szukałeś.

Tutaj jest screen nowego layoutu w dużo wyższej jakości.

Opinie na temat nowego wyglądu należy zamieszczać w temacie NOWY LAYOUT DP - Co dwie głowy-to nie jedna!.

Zdecydowaliśmy, że nie będziemy robić oddzielnego działu Linux bo to nie ma sensu - działu Windows też nie ma przecież. Idziemy w tym kierunku aby wszystko razem zintegrować dając jednocześnie możliwość łatwego filtrowania informacji. Dział Systemy będzie zawierał opisy różnych systemów (także dystrybucji linuksowych) + ew. ich wersje instalacyjne.

A i tak powstanie specjalna kategoria programów i artykułów dla Linuksa. Prtdałaby się też możliwość filtrowania newsów.