Nowe aktualizajcie nie chcą sie zainstalować

Windows 7 home

Ostatnie aktualizacje są pobierane, instalowane, komputer się restartuje i nadal te same łatki są niezainstalowane i znowu przy wyłączeniu sytemu się instalują i tak w kolko.

witam no trochę to potrwa ,jak wyłanczasz komputer wtedy się instalują pliki i po wpisaniu hasła też trzeba trochę poczekać.

Chyba nie do końca zrozumiałeś problem. Po prostu łatki po procesie ich instalacji i restarcie komputera nadal nie są zainstalowane.

http://support.microsoft.com/kb/971058/pl ściągasz (klikasz uruchom) - restart kopa i powinno być ok, czasami trzeba z dwa razy aby zadziałało !

Witam, miałem podobny problem i rozwiązaniem okazało się instalowanie łatek ale każdej z osobna. I restart komputera za każdym razem. U mnie to rozwiązanie pomogło.

Niestety nic to nie dało. :frowning:

Spróbuj pobrać aktualizacje które nie chcą ci się zainstalować w Windows Update wprost ze stron Microsoftu.

Przy każdej aktualizacji powinien być link do strony z której można ją ściągnąć.

Sam miałem taki problem z ostatnią łatką w systemie Windows 7 i ten sposób pomógł go rozwiązać.

Instaluje po jednej, bede przynajmniej wiedział która jest przyczyną. Na razie 3 weszły.