Nowe allegro

Witam

Chciałbym poznać wasze opinie na temat nowego lay’u witryny Allegro

Jak dla mnie było to miłe zaskoczenie :wink:

index0qz.jpg

Wymaga poprawy, bo pod FF się rozsypuje…

dobrze ,że zrobili “kurację odmładzającą” :smiley:

nie szata zdobi strone… ale przyjemniej mi się teraz kursuje po allegro niż wcześniej

Bardzo ładnie to wygląda :slight_smile:

podoba mi sie bardzo :slight_smile:

co się rozsypuje ??

u mnie jest okey - wersja FF 1.6

jescze nie wyszla chyba :slight_smile: 1.0.6 :slight_smile:

Wygląda to mniej więcej tak:

schowek012wm.th.png

Zenek Rolnik

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

U mnie sie nie rozsypuje :stuck_out_tongue:

Monczkin

Sorry :slight_smile:

A co do tego moze tzreba napisac do administracji allegro w tej sprawie :slight_smile:

czyz wyglad nie jest podobny do serwisu aukcje24.pl ? chodzi mi o logo… bo nie zwrocilem uwagi na wczesniejsze czy bylo takie samo… a to jakos tak wybitnie wbilo mi sie w pamieć :wink: wyglad nie jest najwazniejszy :wink: liczy sie funkcjonalnosc :slight_smile:

porażka jest teraz

nieczesto odwiedzam ta strone, ale akurat wczoraj szukalem paru drobiazgow do rowerka… moim zdaniem strona dziala tak jak powinna.

capture090920051415281iw.th.png

Może to przez jakieś moje pluginy u mnie jest źle. Poczekam na finalną wersję FF 1.5 i się okaże :wink:

Moim zdaniem mylisz się, nawet bardzo. To grafika jest tym na co zwracamy uwagę w pierwszej kolejności.

W przypadku Allegro to najwyższy czas na re-design.

dla mnie szata to drugi czynnik na który patrze.

może byc bardzo uboga ale jesli strona zawiera ważne dla mnie informacje to i tak będe z niej korzystał bo nie mam wyboru.

Oczywiście szata jest ważna, ale nie najwazniejsza.

U mnie się jakoś dziwnie wyświetla. Jak wchodzę żeby zobaczyc opsi produktu to najpierw jest na środku strony 5 ikonek z pomocą, itd a dopiero później opis przedmiotu, jest to trochę wkurzające bo trzeba przewijać kołowrotkiem w dół żeby zobaczyć opis ;/.

Outca$t. , czyli masz to samo co ja…