Nowe chłodzenie na procka i zasilacz

Witam wszystkich :slight_smile:

Chciałbym sobie kupić chłodzenie do kompa, k. graficznej zmieniłem teraz zostaje na procesor(tylko czy z radiatorem :stuck_out_tongue: czy nie) i do zasilacza wewalić też nowiutki wentylator.

Tylko że na procku jest wentyaltor 60x60(kręci się 4200rpm i troche hałasuje a większego nie ma jak doczepić) A że już wyciszam kompa to pasowałoby zasilacz, tam chyba wentylator 80x80 :slight_smile:

Socket na procka mam chyba coś 472 czy jakiś taki :slight_smile: można to sprawdzić jakimś programikiem ??

Socket A

Liczba gniazd procesora 1-Socket 462-(to z Everesta znalazłem)

Fundusze to ja wiem :Pniezabardzo-50-60zł. No chyba że produkt naprawdę by był dobry to można podnieść :stuck_out_tongue:

na socked A lepszego wentyla w tej cenie nie dostaniesz …

http://www.znak.pl/index.php?cid=373&sc … 3CopperSil

Witam

Jaki procesor?

Polecam:

http://www.allegro.pl/item168804307_arc … 13db_.html

Mam go i jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza za te pieniądze

:expressionless: to jest starszy i droższy model od tego co ja podałem :roll:

A coś na zasilacz 80x80 ;] panowie polecają ??

czemu zawsze trafiam na aukcje co do końca jest 1 dzień ?? ani sie zastanowić ani co :frowning:

Nie wiem ale chyba wezmę ten z allegro.

Cena(wyjdę chyba tylko 1zł) na minusie :stuck_out_tongue: bo tam o ile czytałem to 12.50zł przesyłka +50gr przelew a tutaj 5zł z piorytetem :smiley:

No ale ręczna regulacja też jest :smiley: przyda się :slight_smile:

procek:AMD Athlon XP 3000+

ten chyba na zasilacz wezmę. Odrazu w cenie 5 zł :slight_smile:

39zł+5+9=53zł

No to zaraz chyba licytuję pisze e-maila i kase przelewam :slight_smile:

Ten sam wiatraczek ten sam sprzedawca ;] jeszcze tylko kumpel to chłodzenie na procka sprawdzi które lepsze.

No to zalicytowane, e-mail sie pisze i kasa przelewana będzie :slight_smile:

Dziękuje wszystkim za pomoc w doborze.

Pozdrawiam.

taki : http://www.allegro.pl/item170988714_arc … db_fv.html

no i do końca ma 8 dni :slight_smile:

Bolo92 no wiatrak bdb za swoją cenę.

No to wszystko kupione wysłane :slight_smile:

Niby piorytetem idzie 1dzień, mi się tam widzi że tak po dwóch, trzech dniach można spradzać poczte :stuck_out_tongue: wcześniej nie ma co liczyć.

A wiatrak zobaczymy, przyjdzie sprzęt to kumpel wpadnie to porobi to… ja tam wole się za procka nie brać :slight_smile:

Naucz się sam a nie tam kolegą Ci zrobi :stuck_out_tongue: twój procesor niema bebechów na wierzchu więc rdzenia nie ukruszysz.

Umówione już wszystko :smiley:

Ja tam się przypatrze później będę grzebał :slight_smile:

Już przy k. graficznej sie zdenerwowałem jak jakieś bolce(plastikowe) nie chciały się nożem przeciąć :slight_smile: wziołem przecinak do metalu :smiley: i jedynie trzeba było tak go zmeścić i troche k. pocharatałem ;] lekko ale żyje, później znowu nie mogłem włożyć nowego wiatraka :stuck_out_tongue: tzn. radiatora no ale siła poszła i wlazło.

to do procka weź młotek :smiley:

Takie bolce to najlepiej ścisnąć kombinerkami i je wypchnąć,a jeśli kiedyś bedziesz montował chłodzenie na procku który ma bebechy na wierchu na przykład mój duron to radiator równomiernie dociśnij a nie pod kątem bo rdzeń ukruszysz…

Bolo92 ma procesor pod gniazdo Socket A

Każdy procesor pod Socket A ma bebechy na wierzchu więc rdzeń może się ukruszyć.