NOWE Creative'y T6100 - szumią, cicho i dziwnie graja POMOCY

Noi zakupiłem owe głośniki, bawiłem sie z kablami okolo 5 godzin :confused: bo były za krotkie ale ok a teraz probelem dziwne ale… po 1 przednie i tylne glosniki graja bardzo cicho (ustawialem juz wszytsko) po 2 Subwoofer gra w miae glosno ale tez wydaje mi sie ze nie tak jak powinien, 3 GLOSNIKI PRZEDNIE I TYLNE CALY CZAS JAK PRZYSTAWIE GŁOWE MOCNO SZUMIA! jak nic nie gra i jak gra tez :confused: pomocy prosze

Czy przed przedłużeniem wszystko było w porządku ?

W jaki sposób przedłużałeś kable ?

Z czego wykonałeś przedłużki ?

Jak długie są teraz ?

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

nieeee! !!

Pożycz od kogoś kartę dźwiękową, podłącz, zainstaluj sterowniki i sprawdź.Jeżeli nadal to będzie to możliwe,że są walnięte głośniki albo źle skonfigurowane z poziomu windowsa.

no właśnie o to chodzi że głosniki na 100% nie sa walniete:P i jeszcze jedno niby glosnik centralny ma odtwarzac super glosno dialogi podczas gdy on mi ;| odtwarza wszytsko OPROCZ DIALOGOW ja juz nie wiem po prostu…

Mi do głowy przychodzi tylko dźwiękówka, może jest z natury badziewna albo walnięta.Mi na integrze też głośniki x-230 piszczały jak dałem 1/2 głośności.

emmm ale pomożecie mi tak w ogóle ustawić je jakoś w windowsie i tak dalej noi kurde dziwnie graja ;( raz dobrze raz nagle sie dżwiek znieksztalca pomocy!

:(( a ak w ogole kupie sobie za miesiac sb audigy ale jak je teraz tez ustawic? moja karta dziwekowa Realtek High Definition Audio 7.1

Witam jeśli masz kartę ze sterownikami Realtek takim hmmm jakby mixerem to sprawdź czy nie masz ustawionego w nich tego Equailzera, miałem taki przypadek u mojej sąsiadki, że miała włączony jakiś tryb (gotowe profile) i on właśnie powodował takie cuda nie widy:)

wlasnie wszytsko jest dobrze :frowning: ooooo powiem tak JUZ DOBRZE GRAJA! !!

noi znow:( jakos dziwnie trzeszcza:(

Witam też je niedawno kupiłem i na karcie zinetgrowanej (Realtek AC’97) grają nie ładnie, przy słuchaniu po wyżej pół regulatora subwoofer wydaje z siebie taki bardzo płaski bass a reszta głośników gra aż za głośno. Też myślę kupić jakąś kartę bo przez Realteka tak słabo gra i na dodatek moja płyta jest dość stara, wiec jedynym dobrym rozw. jest kupno karty już po przejściu na Audigy SE podobno jest duża różnica

Jeśli chodzi o kartę dźwiękową to fakt d tych głośników przydałaby się lepsza…już nawet stary poczciwy SB Live! 5.1 by lepiej grał:) na bank lepsze i pełniejsze basy. Ja osobiście widzę różnicę miedzy moim zintegrowanym AC’97 a SB Live! na słuchawkach, dostały kopa od razu:) a bądź co bądź mimo lat SB Live aż tak się nie zestarzał, wiadomo to nie to co Audigy 2:) ale też lepsze od integry:)…jeśli masz kasę inwestuj w lepszą dźwiękówkę:)

ja też mam głośniki T6100 ostatnio przestały działać nie odbierają muzyki tylko szumi w nich pomocy mam nadzieje że mi pomżecie

tzn.?