NOWE Creative'y T6100 - szumią, cicho i dziwnie graja POMOCY

(system) #1

Noi zakupiłem owe głośniki, bawiłem sie z kablami okolo 5 godzin :confused: bo były za krotkie ale ok a teraz probelem dziwne ale... po 1 przednie i tylne glosniki graja bardzo cicho (ustawialem juz wszytsko) po 2 Subwoofer gra w miae glosno ale tez wydaje mi sie ze nie tak jak powinien, 3 GLOSNIKI PRZEDNIE I TYLNE CALY CZAS JAK PRZYSTAWIE GŁOWE MOCNO SZUMIA! jak nic nie gra i jak gra tez :confused: pomocy prosze

(Asterisk) #2

Czy przed przedłużeniem wszystko było w porządku ?

W jaki sposób przedłużałeś kable ?

Z czego wykonałeś przedłużki ?

Jak długie są teraz ?

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny.

Inaczej temat poleci do śmietnika.

(system) #3

nieeee! !!

(Tele89) #4

Pożycz od kogoś kartę dźwiękową, podłącz, zainstaluj sterowniki i sprawdź.Jeżeli nadal to będzie to możliwe,że są walnięte głośniki albo źle skonfigurowane z poziomu windowsa.

(system) #5

no właśnie o to chodzi że głosniki na 100% nie sa walniete:P i jeszcze jedno niby glosnik centralny ma odtwarzac super glosno dialogi podczas gdy on mi ;| odtwarza wszytsko OPROCZ DIALOGOW ja juz nie wiem po prostu....

(Tele89) #6

Mi do głowy przychodzi tylko dźwiękówka, może jest z natury badziewna albo walnięta.Mi na integrze też głośniki x-230 piszczały jak dałem 1/2 głośności.

(system) #7

emmm ale pomożecie mi tak w ogóle ustawić je jakoś w windowsie i tak dalej noi kurde dziwnie graja ;( raz dobrze raz nagle sie dżwiek znieksztalca pomocy!

:(( a ak w ogole kupie sobie za miesiac sb audigy ale jak je teraz tez ustawic? moja karta dziwekowa Realtek High Definition Audio 7.1

(Larry Bigl) #8

Witam jeśli masz kartę ze sterownikami Realtek takim hmmm jakby mixerem to sprawdź czy nie masz ustawionego w nich tego Equailzera, miałem taki przypadek u mojej sąsiadki, że miała włączony jakiś tryb (gotowe profile) i on właśnie powodował takie cuda nie widy:)

(system) #9

wlasnie wszytsko jest dobrze :frowning: ooooo powiem tak JUZ DOBRZE GRAJA! !!

(system) #10

noi znow:( jakos dziwnie trzeszcza:(

(Krzysix) #11

Witam też je niedawno kupiłem i na karcie zinetgrowanej (Realtek AC'97) grają nie ładnie, przy słuchaniu po wyżej pół regulatora subwoofer wydaje z siebie taki bardzo płaski bass a reszta głośników gra aż za głośno. Też myślę kupić jakąś kartę bo przez Realteka tak słabo gra i na dodatek moja płyta jest dość stara, wiec jedynym dobrym rozw. jest kupno karty już po przejściu na Audigy SE podobno jest duża różnica

(Larry Bigl) #12

Jeśli chodzi o kartę dźwiękową to fakt d tych głośników przydałaby się lepsza...już nawet stary poczciwy SB Live! 5.1 by lepiej grał:slight_smile: na bank lepsze i pełniejsze basy. Ja osobiście widzę różnicę miedzy moim zintegrowanym AC'97 a SB Live! na słuchawkach, dostały kopa od razu:) a bądź co bądź mimo lat SB Live aż tak się nie zestarzał, wiadomo to nie to co Audigy 2:) ale też lepsze od integry:)...jeśli masz kasę inwestuj w lepszą dźwiękówkę:slight_smile:

(Mariola121212) #13

ja też mam głośniki T6100 ostatnio przestały działać nie odbierają muzyki tylko szumi w nich pomocy mam nadzieje że mi pomżecie

(system) #14

tzn.?