Nowe DobreProgramy

Czemu administratorzy przed aktualizacja nie umiescili info ze trzeba zaktualizowac swoje przegladarki do poprawnego dzialania?

Możesz napisać coś więcej o tym problemie?

Skoro piszesz o nowej wersji vortalu, to dlaczego umieszczasz temat w dziale poświęconym forum? Przenoszę.

Popraw błędy, na forum używamy polskiej pisowni. Nazwij temat konkretnie. Przeczytaj regulamin forum.

To czego Ty używasz, że musiałeś aktualizować ? Ja na FF 3.5.2, IE 8 i Opera 10 beta2 żadnego błędu nie miałem, tylko trochę się za pierwszym razem stronka długo ładowała :wink:

Wygląda na to że Pawcio1978 używał IE6 i przyczyniał się do hamowania rozwoju internetu ;p

Przecież on używa przestarzałej przeglądarki Internet Explorer! Pawcio1978 , czy ty wiesz, że jeżeli nie zaktualizujesz przeglądarki do nowszej wersji, to wtedy coraz więcej stron będzie ci się niepoprawnie wyświetlało. Tak już jest, gdy przez długi czas korzystasz ze starej wersji przeglądarki.

Oto dowód, że on używa PRZESTARZAŁEJ przeglądarki IE 6! !!

Jeszcze raz mówię - ZAKTUALIZUJ WRESZCIE PRZEGLĄDARKĘ DO IE 7 LUB 8 LUB PRZERZUĆ SIĘ NA MOZILLĘ FIREFOX LUB OPERĘ !!

Odstaw Internet Explorer 6 do lamusa!

Zgadzam się (ale tylko z tym, że on używa IE6)!

Przyszedł dziś do mnie kolega z firmy tuż obok i zadał takie pytanie: (cytuję w całości)

"Niby OK, ale proszę mi wytłumaczyć, dlaczego oficjalnie wspierana przez Microsoft IE6.0 (z aktualizacjami do połowy przyszłego roku!) - a przypomnę, że na Win200 nie da się zainstalować 7 czy 8 - ma nie być odpowiednią dla DP?

Jeśli bym był użytkownikiem domowym, mógłbym zapytać: Dlaczego muszę kupować XP lub Vistę, aby w Internet explorerze oglądać DP?

Czy dla tej jednej strony mam instalować FF (nie lubię) lub Operę (ciąge są problemy)? A może instlować Linuxa? Tylko do przeglądania DP?

Ale tak nie jest.

Jestem uzytkownikiem z firmowego komputera, który ma Win2000 i IE6.0. Rozumiem, że dla mnie DP mają nie istnieć."

Trudno się nie zgodzić, gdyż w pracy nie wolno mu instalować nic na komputerze…

Wszystkie strony (np. WP, ONET, NASA.GOV, sejm, prezydent itp. itd.) otwierają się poprawnie, a DP nie może?

Może tak na początek niech Pawcio1978 , wypowie się co i jak. Gdzie jest powiedziane, że używa IE6? Ja nie widzę. Gdybanie proszę zostawić.

Widzę nie dociera do niektórych. Zamykam.

Autor problemu, gdy ustosunkuje się do już zadanych pytań, proszony jest o kontakt z jakimkolwiek moderatorem będącym na forum o odblokowanie tematu.