Nowe dziecko MKS-u

%7Boption%7D

Program nazywa sie ArcaVir2005 Konkretnie chodzi mi o to jak sprawuje sie ten program wlasnie koncze jego sciaganie ale prosze o informacje na jego temat jak uwarzacie czy jest to dobry program anty wirusowy??

Złączono Posta : 06.08.2005 (Sob) 16:06

I jakbym mogl prosic o serial do tego programu:P:P

skutecznosc idento co mks zwyklego, ogolem sredniawa ponizej 99% wiec lipa, poprostu mks chce szukac dalej ludkow na swoje produkty wiedzac o tym ze mks_2005 slabo sie przyjal - stworzyl stary produkt w nowym opakowaniu +male zmiany raczej wygladu, interfejsu niz skutecznosci bezp.

dobre antywiry to wszystkie na enginie (KAV kaspra)

F-Secure, eScan 2003&(AVK) no i sam Kaspersky

oraz reszta najlepszych enginow znajdujacych sie w AVK czyli BitDefender

i z najwieksza baza F-Prot takze w F-Secure na dzien dzisiejszy ok. detect a total of 191534

http://www.f-prot.com/currentversions.html

jesli posiadasz serial orginal od mks starego mozesz bezplatnie potem przejsc na wersje 2006 Arci czy mks_vir ??

Dzieki za tak szybka odpowiedz:) a na twoje pytanie niestety nie umiem odpowiedziec

chyba ci się forum pomyliło tutaj jest legalne forum a jak chcesz serial to kup sobie orginała i napewno dostaniesz serial

Za ten dopisek masz pamiątkę.

Zadam jeszcze grzecznie pytanie:

Skąd ściągasz ten program, bo twoja prośba wzbudza moje wątpliwości co do legalności tegoż ??

Do czasu otrzymania odpowiedzi temat ląduje w “Śmietniku”.

P.S.

Na prośbę jednego z userów temat przywracam.

mam pytanko małe odnośnie tego nowego programu czy to jest jakaś nowsza wersja mks vira czy tylko nowe opakowanie, bo mi sie nie chce wiezyć że tylko nowe opakowanie, testowal ktos już ją ??

bo wersje testowa można za darmo pobrać ze strony mks vira

poczytaj http://www.mks.com.pl

to czytałem w pierwszej kolejności, ale nie zabardzo w to wieże, może ktos się wypowie co już to testował ??

czy warto przejść na to ??

ja mam ściagnietą wersje demo ale nie wiem czy instalowac to czy nie :confused:

to jest to samo co MKS-VIR 2005 tylko w nowej wersji ale jak dla mnie to on i tak jest do bani bo nie wykrywa wirusów miałem go przedchwilą zainstalowanego i przeskanowałem nim system i nie wykrył rzadnego wirusa a potem zainstalowałem nortona 2005 i wykrył aż dwa i dlatego nie instaluję go tylko zostanę przy nortonie 2005

to w takim razie ja tez zostane przy nortonie, mam go już długi czas, i skoro mówisz że norton 2005 jest lepszy to nie zainstaluje tego

screeny z nowego produktu mks-a wyjątkowo przypominają interfejsem mks 2005 :? nie mam przekonania za bardzo co do tego nowego silnika skanowania…wszystkie moduły pozostały, interfejs zmieniony ale czy będzie najlepszym antywirem…któż to wie :rotfl:

najlepszym to napeno nie , ale może lepszym, lepszy a nawet najlepszy to norton i kasper :slight_smile:

Zdecydowanie odradzam ten program nie sprawdza sie zostancie przy startch w zadnym wypadku nie przechodzcie na tego. POprostu MKs w nowym opakowaniu

A co spodziewales sie fajerwerkow…kazda firma musi wypuszczac nowe wersje programow ktore roznia sie od poprzedniej badz co badz wygladem i malymi kosmetycznymi poprawkami