Nowe forum IPBoard - pomysły, propozycje i życzenia

OK, ale tam można się zapytać co najwyżej o dobór całego zestawu, czyli przynajmniej płyta+procesor (zakładając że reszta zostanie po starym komputerze). Chcąc dobrać konkretny podzespół, szczególnie jakiś niestandardowy (np. karta dźwiękowa), już tam napisać nie można. Ja miałem pytanie o kartę dźwiękową zewnętrzną, którą można było podciągnąć pod urządzenia peryferyjne - ale z wewnętrzną już tak dobrze by nie było.

Dlaczego myślisz, że nie można pisać?

http://forum.dobreprogramy.pl/wyb%C3%B3r-zestawukomputera-informacje-wa%C5%BCne-dla-ka%C5%BCdego-u%C5%BCytkownika-t481484/

Nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma :wink:

No to należałoby zmienić tytuł działu, bo wprowadza w błąd :slight_smile:

Zestawy to zestawy, pojedynczy podzespół zestawem zdecydowanie nie jest.

Dlaczego nie ma działu oddam, podaruje tylko wszystko ląduje w dziale sprzedam.

Hej,

Bo ofert w stylu oddam jest jak na lekarstwo?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Jeżeli ktoś chce coś oddać to proponuję “Na Luzie”, znacznie więcej odwiedzających, po “rozdaniu” proszę zgłosić w celu zamknięcia wątku.

 

Mogę oddać często kody do zamkniętych testów, a także byłoby trochę szpargałów fizycznych kiedyś taki post napisałem co mam do oddania i poleciał do działu sprzedam.

Hej,

Tak jak napisał @Semtex - wiele lepiej umieścić w dziale Na luzie, bo na pewno szybko wtedy kod czy przedmiot znajdzie nowego właściciela. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Cześć,

 

Wysłałem wiadomość do odpowiedniej osoby, więc jeszcze “chwila” i wszystko będzie jak należy.

Ten wątek - http://forum.dobreprogramy.pl/hotzlot-2014-w%C4%85tek-og%C3%B3lny-t470322/page-225#entry3093541 - trochę szkoda go zamykać, ale może przenieść do odpowiedniego działu i zmienić nazwę?

A czy ktoś mówi o zamykaniu??

Zeszłoroczny był otwarty do czasu aż pojawił się nowy, o tegorocznym zlocie.

Tzn. mam na myśli to, że to co tam się dzieje niekoniecznie ma związek z tematem :slight_smile:

Taka specyfika tego tematu :wink:

Skoro mamy już dział dotyczący Linuksa, przydałby się też jakiś do systemów *BSD :slight_smile: a jak nie to jakiś typu Inne Uniksowe? bo nie sądzę by dobrym pomysłem dla kogoś było napisanie tematu z problemem FreeBSD w dziale Linuksa.

Dałoby się zrobić coś w stylu wymuszenia potwierdzenia przed ignorowaniem użytkownika i zgłoszeniem jego postu do moderacji? Brak takiego rozwiązania mnie irytuje na wersji mobilnej portalu. Bardzo często zdarza mi się - nawet nie wiem jakim cudem - że zgłaszam/ignoruję użytkowników, zamiast po prostu im odpowiedzieć. Sam już nie wiem ile przypadkowych zgłoszeń wysłałem.

Po co jest na forum dzienny limit na dawanie lajków?

To trochę psuje cały sens tej funkcji.

Zgadam się, niech każdy lajkuje ile chce!

Limit jest opcją domyślną IPB. Każde forum jakie znam z IPB ma ten limit.

Lajkowanie samego siebie wypadałoby zablokować :wink: