Nowe forum - nowe pomysły, propozycje i życzenia do nowego forum

(Kpc21) #181

OK, ale tam można się zapytać co najwyżej o dobór całego zestawu, czyli przynajmniej płyta+procesor (zakładając że reszta zostanie po starym komputerze). Chcąc dobrać konkretny podzespół, szczególnie jakiś niestandardowy (np. karta dźwiękowa), już tam napisać nie można. Ja miałem pytanie o kartę dźwiękową zewnętrzną, którą można było podciągnąć pod urządzenia peryferyjne - ale z wewnętrzną już tak dobrze by nie było.

(Semtex) #182

Dlaczego myślisz, że nie można pisać?

http://forum.dobreprogramy.pl/wyb%C3%B3r-zestawukomputera-informacje-wa%C5%BCne-dla-ka%C5%BCdego-u%C5%BCytkownika-t481484/

Nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma :wink:

(Kpc21) #183

No to należałoby zmienić tytuł działu, bo wprowadza w błąd :slight_smile:

Zestawy to zestawy, pojedynczy podzespół zestawem zdecydowanie nie jest.

(system) #184

Dlaczego nie ma działu oddam, podaruje tylko wszystko ląduje w dziale sprzedam.

(Dimatheus) #185

Hej,

Bo ofert w stylu oddam jest jak na lekarstwo?

Pozdrawiam,

Dimatheus

(Semtex) #186

Jeżeli ktoś chce coś oddać to proponuję "Na Luzie", znacznie więcej odwiedzających, po "rozdaniu" proszę zgłosić w celu zamknięcia wątku.

(system) #187

Mogę oddać często kody do zamkniętych testów, a także byłoby trochę szpargałów fizycznych kiedyś taki post napisałem co mam do oddania i poleciał do działu sprzedam.

(Dimatheus) #188

Hej,

Tak jak napisał semtex - wiele lepiej umieścić w dziale Na luzie, bo na pewno szybko wtedy kod czy przedmiot znajdzie nowego właściciela. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

(rgabrysiak) #189

Cześć,

Wysłałem wiadomość do odpowiedniej osoby, więc jeszcze "chwila" i wszystko będzie jak należy.

(Kpc21) #190

Ten wątek - http://forum.dobreprogramy.pl/hotzlot-2014-w%C4%85tek-og%C3%B3lny-t470322/page-225#entry3093541 - trochę szkoda go zamykać, ale może przenieść do odpowiedniego działu i zmienić nazwę?

(fiesta) #191

A czy  ktoś  mówi o zamykaniu??

Zeszłoroczny był otwarty do  czasu  aż pojawił się  nowy, o  tegorocznym zlocie. 

(Kpc21) #192

Tzn. mam na myśli to, że to co tam się dzieje niekoniecznie ma związek z tematem :slight_smile:

(rgabrysiak) #193

Taka specyfika tego tematu :wink:

(StarterX4) #194

Skoro mamy już dział dotyczący Linuksa, przydałby się też jakiś do systemów *BSD :slight_smile: a jak nie to jakiś typu Inne Uniksowe? bo nie sądzę by dobrym pomysłem dla kogoś było napisanie tematu z problemem FreeBSD w dziale Linuksa.

(neXt___) #196

Dałoby się zrobić coś w stylu wymuszenia potwierdzenia przed ignorowaniem użytkownika i zgłoszeniem jego postu do moderacji? Brak takiego rozwiązania mnie irytuje na wersji mobilnej portalu. Bardzo często zdarza mi się - nawet nie wiem jakim cudem - że zgłaszam/ignoruję użytkowników, zamiast po prostu im odpowiedzieć. Sam już nie wiem ile przypadkowych zgłoszeń wysłałem.

(Kpc21) #197

Po co jest na forum dzienny limit na dawanie lajków?

To trochę psuje cały sens tej funkcji.

(system) #198

Zgadam się, niech każdy lajkuje ile chce!

(Semtex) #199

Limit jest opcją domyślną IPB. Każde forum jakie znam z IPB ma ten limit.

(Odyniec_Stary) #200

Lajkowanie samego siebie wypadałoby zablokować :wink: