Nowe forum

Jestem ciekaw po co aktualizacja do wersji RC jak za 2 dni będzie wersja stabilna…

Na początku miałem mieszane uczucia, myślałem, że pomyliłem adresy :stuck_out_tongue: Ale teraz mi się podoba :stuck_out_tongue: Tak trzymać :stuck_out_tongue:

Cóż ja widzę phpBB3 No,no tak trzymać. Gratulacje wykonaliście kawał dobrej roboty.

=D>

Czekam jeszcze na nową wersję vortalu :wink:

Cóż, mam nadzieje iż w nowym forum uświadczymy możliwość szybkiej odpowiedzi na Jabbera…

Dla mnie zmiana wyglądu forum jest jednym wielkim niewypałem. Bardziej podobała mnie się ta stara, szara wersja. Tutaj wszystko się zlewa i trudno odróżnić jeden temat od drugiego. Po prostu WIELKI MINUS!

Wygląd troche niepasuje do pory roku ale ogólnie jest ok szczególnie po wejściu do jakiegoś postu można ujżeć bardzo ładny wyglą. Wszystko jest jeszcze bardziej czytelne. Mam pytanie to wszystko będzie tak jak teraz czy zostaną poczynione jeszcze jakieś zmiany??

Przecież nie zrobi się wszystkiego od razu co nie ? w miarę czasu forum się doszlifuje…

Nie będę wnikał, co jest tego przyczyną, ale teraz to forum po prostu strasznie muli. Dostanie się do tego tematu zajęło mi kilka minut, chociaż doskonale wiedziałem, w którym dziale go szukać i jak będzie nazwany.

Przypomniały mi się czasy, kiedy to się katowałem na “superszybkim” łączu używając modemu telefonicznego.

edit: W sumie chyba nie o to chodzi, że się wolno wczytuje, bo wczytuje się szybko (normalnie), ale zanim w ogóle się zacznie wczytywać trzeba swoje odczekać - jakby przeglądarka na początku nie bardzo wiedziała, gdzie tego szukać, a jak już znajdzie to wszystko z górki ^^

Będzie można jakoś zmienić wygląd , bo nie mogę się przyzwyczaić…

Niestety chyba nie :frowning:

też wolałbym wcześniejszy wygląd ;/

Cóż nowy silnik ok, ale kolorystyka mi się nie podoba. Dobrze że w ustawieniach jest możliwość włączenia domyślnej skórki. Pozatym szkoda że nie ma szybkiej odpowiedzi na post, tylko trzeba klikać na przycisk odpowiedz.

Najpierw wszyscy chcieli nowe forum, a teraz płaczecie … nowe forum to nowe rzeczy.

Jakieś dzikie jest to wszystko teraz,stare forum widziało mi się lepiej,ale może teraz to jest rzecz przyzwyczajenia się #-o 8)

Alleluja, jest jeden ogromny plus tego wszystkiego. Nareszcie jest możliwość wyłączenia podpisów i już nie będę musiał oglądać obrazków, “CoS_tam userów”, czy wspaniałych złotych myśli innych użytkowników. No kocham was :o

btw. Kiedyś to jeszcze było mniej uciążliwe, ale w tej chwili (jeżeli wyświetlają się podpisy z obrazkami), to już w ogóle nie wiadomo co się dzieje - gdzie co jest, gdzie zaczyna sie post, a gdzie się kończy, co jest wklejonym obrazkiem, co podpisem. Przynajmniej moim zdaniem. Chyba w tej chwili wyświetlanie podpisów powinno być domyślnie wyłączone ^^

Napisałem “jeden ogromny plus”, ale jest ich oczywiście więcej, np. ten wygląd, ale jak widać nie wszystkim się podoba.

Mówcie co chcecie ale to nowe forum jest bardzo ładne. Po prostu przyjemnie się na nim pracuje :slight_smile:

Styl forum mi się podoba, da się jakoś przyzwyczaić do niego :slight_smile: Jest Tylko jedna rzecz która mi się nie podoba.

Dlaczego gdy się wyloguję i zaloguję to są z powrotem widoczne te tematy jako nie przeczytane chcę żeby to się kasowało i od tego momentu co mnie nie ma zapamiętywało i gdy wejdę to żeby nie było tych co wcześniej nie przeczytałem, ale te od ostatniej wizyty we wcześniejszej ver. tego nie było. Wiecie jak to wyłączyć?

Ogólnie nie jest tak źle. Już nie muli tak. Szyka odpowiedź - przydała by się, ale da się przeżyć bez niej.

Najbardziej boli profil po prawo - czytamy od lewej, więc tak było by łatwiej zauważyć czyj to post, a tak to trzeba patrzeć drugi raz…

Ja ciągle "lukam " na lewo i szukam awatara :mrgreen:

do wyglądu trzeba sie przyzwyczaić , resztę samemu dostrzec i przetestować :slight_smile:

Brawo!!!Podoba mi się. :smiley: