Nowe forum

A właśnie, miałem wcześniej napisać, ale zapomniałem :smiley:

Forum strasznie muli, czasami mogę zejść na dół, zrobić sobie herbatę, wejść i dalej się nie wczytuje (do końca). :o #-o :?

■■■? :frowning: Swoją drogą miałem napisać coś o avkach :slight_smile: Ciągle patrze na lewo a tu zonk, nie ma avatarków :stuck_out_tongue:

Ale taki urok przemo 3 :stuck_out_tongue: :lol: No cóż, przyzwyczaimy się z czasem, mówię to wam! 8) :!:

Pzdr :wink:

Pisałem Ci, że to jest phpBB3 !

A mi nowe forum się podoba. Oczywiście, że jest parę rzeczy które bym zmienił albo dodał (np. opcja szybkiej odpowiedzi).

Nowe forum jest kontrowersyjne bo wnosi duże zmiany w wyglądzie i funkcjonalności.

Wszystkim nie dogodzisz.

Może by zrobić dwa style do wyboru. Ten silver zwykły i silver dp i wtedy każdy mógłby sobie wybrać co mu bardziej się podoba.

Nie widziałem Twego postu, nie wiem co się tak uczepiłem tego przema :stuck_out_tongue:

Tak czy siak, jest innowacyjnie :stuck_out_tongue:

Ja odnoszę wrażenie że całe forum jest przesunięte na prawą stronę, wszystkie ważne opcje są po prawo a nie jak to przystało po lewej stronie (jak to mają inne fora)

OMG no nie, trzeba było najpierw uruchomić na jakimś serwerze dla społeczności do sprawdzenia! Ogólnie kolorystyka jest beznadziejna! Kojarzy mi się to z forum o2.pl, wspomniałem że beznadziejnym ;] Dobrze że choć jest jeszcze alternatywa dla stylu prosilverDB czyli samo prosilver , ale to niewielka pociecha! I to całe wyświetlanie avatorów po prawej? Mam nadzieję ze zmienicie dotychczasowy domyślny schemat i to szybko na coś bardziej w oldskulowym stylu, nic przeciwko zmianie nie mam, ale ten styl cały jest denerwujący!

Hym sprawdziłem nie ma obecnie żadnego gotowego stylu dla 3.0.x

#efefef, #d1d7dc – miło by było żeby stare odcienie powróciły ;] A sądzicie że ze zmianą położenia avatorów da się coś teraz zrobić? Ale czy takie wczesne przesiadanie było konieczne ja z Vistą jeszcze poczekam z XP też czekałem …

Ten szablon zniknie lada chwila. :wink:

A mnie brakuje jednej malutkiej funkcji. Teraz, żeby wejść do jakiegoś wątku lub subforum, trzeba kliknąć na nazwę. Wcześniej wystarczyło kliknąć w okolicach, w ‘tabelkę’. Mam nadzieję, że wiecie o co chodzi? Mała rzecz, a bardzo ułatwiała życie.

IMO to była straszna upierdliwość, bo nie działał shift+kliknięcie (otwórz w nowym oknie/zakładce).

Forum super ale przydało by sie troszku pdkręcić serwer bo zamula.

No i wszystko znikło. No to założę sondę o styl forum kto za kto przeciw :stuck_out_tongue:

Forum jest ok, ci, którym się nie podoba zapewne płakaliby również jakby wrócono do starej szaty…

Ale wiecie, na coś trza… :slight_smile:

Mnie profile po prawej stronie w ogóle nie przeszkadzają. Przyzwyczajałem się do tego caałe 5 minut :wink:

Troszkę dłużej pewnie będę się przyzwyczajał do pastelowej kolorystki oraz zaokrągleń (ktoś chyba czerpał garściami z nowej strony PLUS’a GSM? :stuck_out_tongue: )

Wracając do profilu (prawa strona) - przynajmniej jest inaczej, oryginalnie.

Fakt, niektórym może to przeszkadzać, nowych użytkowników może zdziwić albo też zniechęcić ale myślę, że jeśli to się nie przyjmie zawsze będzie można dokonać zabiegu przywracającego profile z lewej strony.

Bardzo fajnie, że rozbudowano szukajkę zaawansowaną. Wreszcie szukając interesującego mnie wątku będę to robił kilkanaście sekund a nie parę minut.

O ile oczywiście forum nie będzie przycinać bo na razie nie jest z tym najlepiej niestety… :?

Nie jestem jeszcze pewny czy podoba mi się taka forma SB. Może data i godzina powinny być mniejsze? Wydaje mi się, że te elementy + nick (w sumie czasem rozkłada się to na 3 linijki) rozpycha niepotrzebnie SB… Chodzi mi o coś takiego np.

http://img124.imageshack.us/my.php?image=sb1adadjr8.jpg

Jasne, PLUS wymyślił zaokrąglone rogi. ;>

Pisałem o tym w wątku z błędami. W profilu masz ustawienia formatu daty. Niestety odnoszą się do całego forum.

Chyba chodzi Ci o avatary :wink:

Na pewno jest inaczej, ale dla mnie zdecydowanie lepiej. Po prostu ta “rewolucja” była potrzebna, odświeżenie straych kątów, a do nowego stylu na pewno z czasem każdy się przyzwyczai. Dla mnie zdecydowanie na plus, nono trochę tu nei zaglądałem a tu takie nowości :stuck_out_tongue:

Pisałem w Wordzie :stuck_out_tongue: Już skorygowałem. Tylko te pastele troszkę „homo czy kobieco” (bez urazy).

#efefef, #d1d7dc – miło by było żeby te odcienie powróciły ;]

Mi tam się nowe forum podoba tylko:

  • nie można by zrobić takiego małego odytora do szybkiej odpowiedzi jak był w starej wersji forum? Bardzo ułatwiało pracę (i do tego ten przycisk “zacytuj zaznaczone” do któego już się tak przyzwyczaiłem). Na wielu forach tego włąśnie brakuje :frowning:

  • podczas wyświetlania nowych postów (wciśnięciu na górze “pokaż nowe posty”) nie ma podanego działu - szkoda, bo niektóre nazwy tematów są bardzo zwiazane tematycznie z samą treścią topica, a gdzy wchodze na forum, i korzystam z tej opcji to najczesciej interesuje mnie tylko hardware.

  • serwer mieli. Zalejcie go azotem i podnieście napięcie, albo coś poprostu zoptymalizujcie.

Mi nie pasuje przede wszystkim avatar po prawej, czyta się od lewej do prawej, więc najpierw widzę tekst o potem kto to napisał, muszę przebierac oczami zamiast tylko rzucic okiem :slight_smile:

Przepraszam ale nie podoba mi się te nowe forum,niby ładniejsze ale to jest jak z vistą i xp hahah

No muszę wam przyznać GRATULACJE!! Normalnie to fenomenalne! Nie spodziewałem się tego, a tu nagle… takie coś! Normalnie super! I jeszcze raz wielkie GRATULACJE!Mi to się bardzo podoba!