Nowe Gadu-Gadu 7.5!

Ja dzisiaj zainstalowałem wersje 7,5 i jak dla mnie jest OK

Mam tylko pytanko?

Czy jak zainstalowaliście wersje 7,5 to też macie liste na biało?

Tak. Tzn. tło jest białe.

Zrobili te białe tło, żeby się pochwalić, że można już ustawić kolorek tła kontaktów. Wtedy jak się chciało zmienić kolor to nc to nie dawało. Kolor pozostał standarowy.

aju , ale ja przecież napisałem:

Widać ty do tej większości nie należysz, każdy używa tego co mu pasuje najbardzoej ;]

Hehehe to chyba sobie gościu przeczytał wiadomość która chodziła po gg od użytkownków :mrgreen:

normalny łańcuszek jakich wiele.

Było o tym na forum dp .

GG nigdy nie będzie płatne bo to by było istne harakiri ze strony twórców gg.

To by był ich koniec…;]

:smiley: o kurde… gdyby to było forum onetu powiedziałabym ze koleś napisał prowokację :stuck_out_tongue:

a co do tematu

mi tam gg czesto sie wiesza ale nie przeszkadza mi to… po co mi AQQ? i tak praktycznie wszyscy moi znajomi maja gg, wiec jesli wiesza sie system gg to mi AQQ nadal by dzialalo ale co z tego skoro nie moglabym gadac ze znajomymi ktorym zawisło gg? :stuck_out_tongue: hehe, kwestia przyzwyczajenia, niepotrzebne mi zbedne bajery, komunikator jest mi potrzebny zeby dogadac sie ze znajomymi i zaoszczedzic przy tym na smsach :slight_smile: nie instaluje nowej wersji z gadu-radio, od tego mam wieze w pokoju, a pewnie taki bajer tylko dodatkowo zamulałby mi program i kompa

Temat był założony i poruszony na forum. Ale to już przestarzałe.

wszystko fajnie, pięknie, ale kiedy nastąpi optymalizacja silnika!?

autorzy próbują zasłonić oczy userów rożnymi zbędnymi bajerami (np. gadu radio, które działa gdy jest zaintalowany Winamp - śmiech na sali :-x ), a nie zajmują się tym czym powinni od początku - silnikiem.

Gadu-Gadu nie pozwala nawet na zmiane czcionek. najgorszy pod względem funkcjonalności komunikator w Polsce.

popularność gg spada. spada pomału, ale regularnie.

wystarczy prześledzić parę for komputerowych, by się przekonań, że coraz więcej osób wymienia ten mułowaty i całkowicie nie funkcjonalny program na dużo lepsze pod każdym względem - AQQ, Konnekt, Miranda.

nie widzę wiekszego sensu powrotu do Gadu-Gadu. błąd - nie widzę totalnie żadnego sensu. czemu? bo Gadu-Gadu nic userom nie oferuje prócz reklam.

a przekona się o tym każdy, kto dłużej używał tych lepszych komunikatorów.

Oto co wprowadzili nowego:

Jak dla mnie ta wersja jest dużo lepsza od poprzedniej i w końcu poprawili błedy z wyszukiwaniem userów

mozna zmienic czcianke Gadu-Gadu>Ustawienia>Wygląd> czcionka

Kolejna wersja tego badziewia, które nie zmienio się znacznie co do wersji poprzednihc. Bezpuieczeństwo na niskim poziomie, funkcjonalnośc na niskim poziomie…

Ja mam Konnekta, prosta obsługa, zaawansowane mozliwosci,

tylko dla okna rozmowy.

a gdzie możliwość wybrania czcionki dla kontaktu, zaznaczenia, grup czy wreszcie opisu?

ja nawet siostrę przekonałem do AQQ i z tego się cieszę, no i z opere też używa :stuck_out_tongue:

a gg7(kropka)5 no to jedynie tam niby ulepszanie i tak badziewia :stuck_out_tongue: i zajmowanie coraz to więcej pamięci.

W stosunku do wersji 7.1 zauważyłem spadek pobierania pamięci o ok. 5-7 MB.

Teraz pobieranie pamięci przez gg jest na poziome 7-8MB a gdy rozmawiam z 2-3osobami skacze do 13MB więc wdg. mnie nie jest źle.

Jak na razie nie zamierzam zmieniać GG głównie przez wzgląd na archiwa (dorobek prawie dwóch lat) i emoty do których jest przyzwyczajony. :mrgreen:

co?? Masz rozmowy sprzed 2lat? :stuck_out_tongue:

oj np. w AQQ też są emoty :]

Nie formatowałem dysku i nie usuwałem wiadomości :stuck_out_tongue:

To czemu mam nie mieć.

Poprawka bo teraz sprawdziłem ;] ==> pierwsza wiadomość w GG to 9 wrzesień 2004 czyli równe dwa lata :mrgreen:

Ale czy w AQQ da się otworzyć archiwa z GG :P?

Nie wydaje mi się ;]

Chociaż chyba któryś komunikator umożliwiał konwersje archiw z GG do niego ale nie pamiętam który :frowning:

Ja jakoś się przyzwycziłem do GG, nie mam zamiaru zmieniac na AQQ :wink:

Każdy ma inny gust :mrgreen:

aju nie no przecież nie namawiam Cię do niczego, ankieterem nie jestem :stuck_out_tongue:

taka mała ironia z mojej strony :stuck_out_tongue:

a co do tego zjadania pamięci to może masz i rację, ale jak to zwykle bywa nowsza wersja,więcej nowej pamięci :stuck_out_tongue: