Nowe Gadu-Gadu i Skype

W dzisiejszej gazecie Ekspressie ilustrowanym pisze o Gagu-Gadu i Skype, już nie mogę się doczekać nowej wersji GG ponieważ ta to teraz jest aktualna co mi się zawiesza albo nie mogę wejść wcale na GG :frowning: tylko bład exe jest.

Zeskanowałem tą stronkę.

Ale beta gg już jest :smiley:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … a+juz+jest!

jest beta,ale dużo brakuję ustawień w tej wersji jak w poprzednich i jest na razie lipne :?

cyt.“oba programy wnoszą dużo nowości” może i wnoszą ale i cofają się do 20 wieku , bo w tej becie skype np.nie działają słuchawki BT, w starej bezproblemu działają. Najbardziej rozśmieszyła mnie koncówka artykółu , skype do tego stopnia zapamiętuje ustwienia że nawet w trakcie rozmowy samoczynie potrafi się przełączyć z ustalonego na domyślne , nie wspominając już że po restarcie żadnego urządzenia nie widzi.

Jeeezuu…

Zakładki, avatary, skórki przecież AQQ ma to od dawna!

I obsługuje więcej sieci/protokołów!

Zatem po co używać GG? :stuck_out_tongue:

Tak jak gdzieś w Telefonii komórkowej czytałem, że SE “zgapia” z Nokii (to nie są moje słowa) to tutaj mam wrażenie, że GG “zgapia” z AQQ.

ja ma AQQ i się też z tego śmieję że GG 8 BETA zmyśliła wszystko z AQQ :stuck_out_tongue:

a w ogóle AQQ jest najlepsza,i nigdy niema awari z serwerem itp,a mam ja już ok 3 latek :slight_smile:

Ja za AQQ nie przepadam winde mi *********.

Co takiego? *********? Nie wierzę.

fajne gg, jeszcze zobacze skype przy okazjii

Chyba trzeba napisać do Expressu, że istnieje coś takiego jak choćby Tlen i obsługuje on GG :slight_smile: avatary i skórki też :slight_smile:

naprawde. musiałem instalowac winde od nowa .

tyle że to była ostatnia wersja przed 2.0 Teraz chodzi jak cacuszko.

z AQQ korzystałem przez kilka dni, zrezygnowałem bo mnie wkurzały te reklamy wapster, i tylko teraz z GG korzystam.

Co do Bety to na razie nie ściągam jej, poczekam na Oficjalną.

Przecież GG też ma reklamy. Nie rozumiem takiego argumentu. W wersji 2.0.2.10 reklamy naprawdę nie są uciążliwe, nie ma już wyskakującej reklamy pop-up.

PS. Dla zwolenników GG 8.0 - w teście komunikatorów w Komputer Świecie ten super hiper fajny GG 8.0 zajął ostatnie miejsce.

A próbowaliście może komunikatora Konnekt? Wg mnie to jest najlepszy program tego typu w sieci, jest dostępnych bardzo dużo wtyczek i poprawek, dzięki czemu każdy może dostosować go do swoich możliwości.

No ale sam rdzeń Konnekta nie jest już rozwijany…

PS. Chciałem zauważyć, że zaczynamy odchodzić od tematu :stuck_out_tongue: Więc lepiej wróćmy.

A próbowaliście używać komunikatora Miranda IM? :slight_smile:

To testowe GG to porażka, jeden wielki cukierek który nawet nie umie osób na liście zapisywać