"nowe gadu-gadu" nie archiwizuje wiadomości

Witam , jak w temacie … zainstalowałem “nowe gadu-gadu” i nie archiwizuje Mi wiadomości :? Oczywiście mam ustawione żeby archiwizowało :slight_smile: Bardzo prosze o pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam.

Jaki masz build? Czemu nie zainstalowałeś Gadu Gadu 10?

Osobiście w ogóle nie polecam programu GG (żadnej wersji a szczególnie tych nowszych).

Ale jeśli chcesz pozostać przy GG to czy czasem nie zaptaszkowałaś/łeś kwadracika z opcją “Nie archiwizuj wiadomości” ?

Jeśli masz wersję beta to, zainstaluj jakąś stabilną.

:slight_smile:

Zainstalowałem i też nie archiwizuje a dodatkowo sie ścina bardzo podczas rozmowy :?

Dodam że w poprzedniej wersji 7.0 coś archiwizowało się normalnie :slight_smile:

Poza tym 10 to wersja beta jeszcze więc poczekam jak coś na normalna wersje :slight_smile:

I takie pytanie , gdzie w tych nowych gg jest folder z profilem gdzie znajde plik archivum itp ? bo w starym było w C/Documents and Setings … a w nowych nie ma żadnego folderu…

Bardzo prosze o pomoc :slight_smile:

Wybierz jakiś normalny komunikator. Oczywiście GG 8 oraz GG 10 odpadają ;p

http://www.dobreprogramy.pl/Komunikatory-internetowe,Kategoria,Windows,21.html

Polecam AQQ ew. WTW 2 :wink:

Ale ja nie chce innego komunikatora tylko gg , jak bym chciał inny to bym go po prostu zainstalował i nie zakładał tego tematu :slight_smile:

Próbowałeś reinstal gg ? I wyczyszczenie dysku Ccleanerem.

No gg instalowałem i odinstalowywałem 2 razy , przeinstalowywałem itp. i lipa :slight_smile: a Ccleanerem nie czyściłem ale myśle że to nie rozwiązanie :frowning:

A może warto spróbować?

Po odinstalowaniu usuń folder Gadu-Gadu z program files.

A następnie zainstaluj gg z oficjalnej strony lub z wortalu DP.

cóż mam ten sam problem tylko że na Viscie :frowning: nie mam pojęcia co zrobić próbowałem przeinstalować zainstalowac 10 nic to nie daje … tylko że przedtem normalnie mi archiwizowało a tu nagle nie ma żadnej rozmowy . Błagam pomóżcie! !!

Też nie uporałem sie do tej pory z tym problemem …

Wyeksportuj kontakty na serwer,

Odinstaluj gg,

Restart komputera,

Menu Start->Wyszukaj Pliki i foldery->Bardziej zaawansowane opcje->Wpisujesz Gadu w obie rubryki, zaznaczasz wszystkie opcje tam dostępne i usuwasz wszystko co związane z tym programem.

Menu Start->Uruchom->Wpisujesz regedit ->Zakładka Edycja->znajdź, znajdź następny - wpisujesz gadu i usuwasz tylko to co związane z programem. Wyszukujesz do braku wyników wyszukiwania.

Na koniec przeczyść komputer Ccleanerem , opcja Cleaner i Rejestr.

Restart komputera,

Zainstaluj nowe gg,

Zaimportuj kontakty i czy zapamiętuje archiwum.

Chillout jesteś mega:D działa gitesowo :wink: wielkie dzięki :smiley: