Nowe GG (8) zmula kompa podczas otwierania wiadomości

Tak jak w temacie mam zainstalowane Nowe GG wszytsko działa bez problemów tylko okno wiadomości strasznie zamula mi kompa…

Jesli mam już coś wpisane w oknie (jakaś tresc rozmowy) i zamkne te okno i jak nadejdzie nowa wiadomość po kliknięciu “dymku” GG strasznie muli

W czym może tkwić problem??

PC:

Pentium4 2,4GHz

Ram: 1GB

Grafika: GF 6200 256MB DDR2

problem tkwi w nowym gg… zobacz czy jest aktualizacja… ja przeniosłem się na starą wersję

proponuje GG 7.7 mam na Viscie i śmiga jak złoto :slight_smile:

Możesz też zmienić komunikator na mniej obciążające komputer AQQ lub Mirande z odpowiednimi wtyczkami.

goła miranda z samą wtyczką gg zabiera 13mb pamięci więc nie wiele ;]

No nie wiem czy problem twki w tym gg…

Jakoś u innych nie ma tego roblemu tylko u mnie…

A co do innych komunikatorów jakoś nie jestem przekonany…

zainstaluj starsze GG, AQQ, lub Webgadu.

jaw nowym gg miałem podobnie, jak tylko otwarte było okienko nowej rozmowy użycie procka sięgało od 50% do 99%.

Wada Gg ponieważ reklama w oknie rozmowy wyciska siódme poty. Zamiast rezygnować z “funkcjonalności” nowego protokołu gg polecam AQQ, które posiada wszyskie możliwości gg i wiele więcej. AQQ z kilkoma wtyczkami w moim przypadku zajmuje 16-20MB RAM.

stare gg przy pewnych reklamach tez mi zamulało

Można też wyłączyć reklamy w GG 8. Wtedy problem z powolnym wyświetlaniem okna rozmowy znika :slight_smile: Narzędzie to nazywa się Banner xxx GG.

@UP

Narzędzie to jest nielegalne, bo licencja jest Adware - czyli z reklamami. Nie zdziwiłbym się, jakbyś dostał ostrzeżenie :wink:

… bo inni mają inny komputer ;] Zapewne dokładniej problem tkwi w procesorze. GG mocno zamula kompa, nawet przy słabszych dwurdzeniowcach potrafi (w mniejszym stopniu) wystąpić problem. Polecam AQQ, które jest dobrą alternatywą. Ma miły interfejs, obsługuje wszystkie funkcje GG.