Nowe GG - kontra AQQ ?!

Witam :wink:

Jakie sa wasze opinie na temat nowego GG ? w.g. mnie nieźle to "wygląda " nowe możliwości i wiele nowych opcji, jako ze nie jestem zwolennikiem ani aqq ni gg, jednak interesuje mnie dobry komunikator aby sie porozumieć i cos tam przesłać.

Zwracając uwagę na to, ze wiele osób “marudzi” na gg warto napisac ze ci, ktorzy korzystaja z “AQQ” (tak jak ja ) maja wtyczke do numerów gg… więc ?? bez nomerow GG praktycznie ciezko jest sie komunikowac .

Jakie są wasze opinie …

już robią nie wiadomo co, dla mnie może być, ale też nie jest jakieś oszałamiające.

Używałem GG7,potem AQQ 1,potem znowu GG7,a teraz używam AQQ2 i nie zamierzam tego zmieniać.Próbowałem GG8 nie jest złe,dużo zmian ale mnie nie zainteresowało.I tak jak piszesz żeby się z kimś porozumieć muszę mieć aktywną wtyczkę GG.Niestety nikt z moich znajomych nie ma AQQ,tak samo np. żeby skontaktować się z jakimś sklepem to też tylko przez numer GG.

Tylko i wyłącznie AQQ 2.x to co teraz ma te “nowe” gg to AQQ już miało dawno, tylko producenci GG zgapiają fajne pomysły od innych.

Bez obrazy, ale jakich opcji ? możliwosć ustawienia dłuższych opisów ? bo żadnych innych zbytnio nie zauważyłem.

Po prostu wsadzili to nowe gg w WIELKĄ skórke, gdzie buttony na niskich rozdzielczościach zajmują pół pulpitu, uwypuklili przyciski do opcji które były dostępne od lat i tyle…

Dla mnie to zmieniło się tyle, że interface wygląda jak by go 15latek w paincie rysował, zero przemyślenia, zero intuicyjności, za dużo efektów typu hover(wyskakujących dupereli po najechaniu na coś np na nazwe kontaktu na liście).

Po prostu masakra, najgorsze jest to że wszystko jest takie duże, i toporne jak by z klocków lego ułożone były te wszystkie belki (albo moze nie lego tylko tych takich starych drewnianych dużych i ciężkich :lol: )

W dodatku obawiam się że niedługo wystąpią do urzędu patentowego o opatentowania słowa ‘Nowe’ bo powoli stało się to integralną częścią nazwy gadu gadu, “nowe gadu gadu” chyba domene nie długo kupią nowe-gadu-gadu.pl :x Aż żal, ciekawe co będzie jak wydadzą nowszą wersje, może nazwą “nowsze nowe gadu gadu” no i znowu pewnie będą musieli kupić nową domene…biedactwa :frowning:

Cyfra+ po fuzji z Wizją TV też przez jakiś czas posługiwała się nazwą Nowa Cyfra+. Tak więc pewnie to przeminie.