Nowe gg

mam taki problem zainstalowalem sobie nowsza wersje gg i chcialbym aby w tym nowszym byle te numery co w tamtym jak to zrobic pomozcie

Czy zostaly wyeksportowane kontakty na serwer?

jasne

jasniej prosze

lol

Czy wyeksportowales swoje kontakty na serwer w Import/Exprt w menu GG lub zapisales do pliku :?

Najpierw przed usunięciem wyeksportuj listę kontaktów na serwer, a po zainstalowaniu nowej wersji importuj z servera :slight_smile:

Można chyba tesh tak zrobić, że instalujesz nową wersję na starą, ale tego nie jestem pewien, więc proponuję co rozwiązanie powyżej :slight_smile:

boczi pyta czy swoją listę kontaktów gg wysłałeś na serwer!!

Gadu gadu ----> Import/Eksport…

a jak nie exportowalem to juz po wszystkim??

A usuwałeś starą wersję przed instalacją nowej? :expressionless:

nic nie usuwalem

I nic nie masz? Instalowałeś w to samo miejsce? Spróbuj chciaż zaimportowac

zainstalowalem w inne miejsce importowac probowalem i nic

a wprowadziłeś użytkownika i hasło z poprzedniego gg czy zakładałeś nowe konto :roll: :expressionless: :?

Zobacz czy w w lokalizacji C:\Documents and Settings\Twoja nazwa kont\Gadu-Gadu masz jeszcze jakieś konta użytkowników jeżali tak to przestaw w gadu gadu>>Użytkownik. Info na przyszłość. Jeżeli chcesz usunąć Gg to prędzej zawsze skopiuj ten foldr co podałem wyżej po instalacji podmień i wszystko będzie identycznie jak było. Jeżeli nie exportowałeś kontaktów lub nie masz innych użytkowników to niestety nic nie zrobisz. :smiley:

nowe konto a co zalozyc tamto co przedtem??

jeżeli chcesz mieć kontakty z poprzedniego konta to loguj się na to, które miałeś przed instalacją nowego gg :slight_smile:

Oczywiście. :smiley:

ale tam trzeba podac numer ja niepamietam

poproś znajomego żeby ci podał !!

no chyba, że hasła też nie pamiętasz :expressionless: to wtedy po ptokach :slight_smile:

ja na wszelki wypadek eksportuje do pliku i chowam w moich dokumentach, to samo z adresami poczty, najlepiej tak zrobic

Dlaczego?