Nowe HTC za 600zł lub 1 300 PLN - Czym się różnią?


(-dho94) #1

Witam, szukam telefonu (przykładowo HTC Sensation).

Na Allegro są nówki po 1300zł i są też po 650zł.

Jak to jest? Kupował ktoś tak tanio? Czy to są podróbki, czy się czymś różnią?

Czekam na Wasze odpowiedzi, mam nadzieję że byliście w podobnej sytuacji :slight_smile: - nie chcę się nadziać na szajs.


(Longhorn2009) #2

Jak używki to nic sensacyjnego, bo po tyle chodzą. Sam kupiłem ze 2 mies temu za 500zł z wysyłką w pełni sprawnego, z kartą 16GB, bez simlocka i w stanie co najmniej b. dobrym (ekran bez rys). Te telefony generalnie są tańsze niż galaxy s2 (sprzedaję aktualnie), ale mają ciut gorsze parametry. Bateria w obu trzyma porównywalnie (max. jedną dniówke, wczoraj ma wifi nawet 3 godzinki ledwo).


(-dho94) #3

No właśnie chodzi o to, że są nowe po 650zł… Wysyłka np z Wielkiej Brytanii - ale pytanie, dlaczego tak tanio… Dorzucają jeszcze słuchawki Beatsy…

Spójrz: http://allegro.pl/htc-htc-sensation-101604?order=d


(Longhorn2009) #4

Słuchawki jak będą to podróbki, a telefony to też mogą być podróbki. Trzeba by sprawdzać po numerkach seryjnych, ja bym sobie odpuścił. Skoro Galaxy S3 potrafią skopiować to starszego HTC tym bardziej.

P.S. Teraz tak patrze na nick, a to my się znamy już skądś. To tym bardziej odradzam :wink:


(lordjahu) #5

Np ta -> http://allegro.pl/htc-sensation-xe-pl-m … 75427.html to podróba na całej lini - popatrz w opis lub ostatnie zdjęcia - brak znaczka / pisowni że to HTC :stuck_out_tongue:


(apik) #6

Odradzam kupno telefonów z Hong Kong’u itp itd. Pierwsza rzecz kosmicznie długie oczekiwanie na telefon, druga rzecz w razie usterki zapomnij o jakiejś pomocy gwarancyjnej, trzecia rzecz i najważniejsza: Telefony te są najczęściej regenerowane i kompletowane, a ostatecznie sprzedawane jako fabrycznie nowe.

Na Allegro można też znaleźć np W995, C905 “fabrycznie nowe”. Jak widziałem taki egzemplarz u klientki to chwyciłem się za głowę :/. Dała 349 zł za złom z pseudo oryginalną, czerwoną obudową. Ładowarka oryginalna, ale ze starszych modeli SE takich jak np K750i więc od razu widać, że kompletowane itd.


(-dho94) #7

Po zapytaniu czy to nowy i czy nie jakaś podróbka - od jednego dostałem odpowiedź:

a dokładnie od tego: http://allegro.pl/show_item.php?item=3393551080


(system) #8

:stuck_out_tongue:

Dodane 19.07.2013 (Pt) 20:47

Odradzam zakup u nich :slight_smile: