Nowe ip neostrady

Neostrada miała każdego dnia nowe ip dla użytkownika.Czasami zmiana była o 12,czasami o 18.Wczoraj 27.o8.o7 było takie same i rano 28.o8.07 również takie same.Dlaczego?Czy coś sie w tej branży zmieniło?Proszę o odpowiedz.Ewa.

W Neostradzie ip zmienia się przy każdorazowym połączeniu.

Albo co 24 godziny…

Jak np. masz router i połączenie jest non stop utrzymywane.

Owszem, ale również w regulaminie NEO jest mowa o rozłączaniu serwisowym raz na 24 h. I jest napisane że TP przyznaje sobie prawo do tego, a czy z niego skorzysta, czy nie to już zupełnie inna sprawa.

Witam.Mam rojtera-gigaset.No i nie zmieniło mi się.Doradzono mi abym wyciągnęła wtyczkę z rojtera albo połączenie z telefonem.Wyłączyłam i włączyłam połączenie z prądem/kablem/.I zmieniło sie ip.Tylko trwa to 40 minut zanim neostrada znów sie pokaże.Może prostszy sposób przy rojterach?Dzięki za już.

Że co ?? :o :o :o

Powinno to trwać kilka minut, a nie 40 :!: :!: :!:

Albo masz coś nakopane w konfiguracji routera, albo coś jest nie tak z Twoją linią, to niemożliwe żeby router aż tyle synchronizował się z linią :!:

To może przy wyłączaniu i włączaniu routera, równiesz wyłącz komputer, aż do załadowania się routera(powinna kontrolka o tym informować).

Zaloguj się do swojego routera i tam kliknij w zakładke Reboot lub podobną ;] W zależności od modelu routera inny będzie jego adres i hasło.

Hm, mi się IP zmienia co kilka godzin jak się nagle router rozłącza … :<

Wszyscy wiemy, że TP żadko dotrzymuje słowa. Jeżeli kupuje się coś gratis to tak na prawdę trzeba dać 7x tyle co normalnie. Tak BTW jak mam DLS od TP i też nie chodzi zbyt pięknie. Taka firma. Kiedyś była dobra i droga teraz jest zła i droga :stuck_out_tongue:

No właśnie.jak wyłączam wtyczkę to dsl sie nie swieci i to właśnie to światełko tak długo sie ociąga.Jak jest to jest internet.Spróbuję waszych pomysłów.Dzięki za już.