Nowe kanały tematyczne TVP

W ubiegłym roku wystartował kanał TVP Kultura. Już pojutrze startuje TVP Sport. Z kolei 1 stycznia ma wystartować TVP Historia. Już się szykują TVP Film, TVP Rozrywka i TVP Info (to ostatnie zastąpi TVP3). W planach też jest TVP Białoruś (odpowiednik Radia Racja) i TVP Parlament (odpowiednik Radia Parlament). Tutaj piszcie, co się wam podoba, a co nie podoba w tych propozycjach TVP.

Oto loga TVP Sport i TVP Historia:

img500.jpg

img500.jpg

To niech może zrobią jakiś kanał erotyczny :PPP

Heheh…

Jeżeli by był to na bank nie za free…

A wg mnie fajnie, że TVp zdecydowało się na taki krok…

Kanał sportowy to będzie coś 8)

Mówili, że 50% emisji to ma byc piłka nożna :lol:

Oby :stuck_out_tongue:

Czy te kanały będzie można odbierać drogą naziemną, czy tylko kablem, lub przez antenę satelitarną?

To będzie jak tvp1 zwykłą antenką z drutu będziesz miał obraz :mrgreen:

Podobnie jak TVP Kultura

A to podobno dlatego że nie mają wolnych częstotliwości. Po wprowadzeniu DVB-T (cyfrowej telewizji naziemnej) prawdopodobnie będą dostępne drogą naziemną ponieważ w DVB-T kanały są kompresowane.

HarryPotter zanim do tego dojdzie, to zdążysz oświeć :stuck_out_tongue:

DVB-T już jest dostępne w niektórych miejscach, na przykład na Dolnym Śląsku, w Warszawie i nie wiem gdzie jeszcze. Wcale nie jesteśmy tak daleko cyfrowej TV naziemnej. Ale na razie zostaje nam cyfrowa satelitka.

B. fajnie ze to zrobili. I to w dodatku za fiko. Bronisław Wildstein ma wiele chęci aby zmienić TVP na lepsze. I dobrze mu to wychodzi…

Pezy okazji zwróćcie uwagę na co innego. Mianowicie Poslat i TVN inwestują w platformy cyfrowe a TVP w tv internetową. Ciekawe co będzie lepsze. W końcu HDTV nie musi byc tylko na platformie cyfrowej, bo łącza internetowe sącoraz szybsze. A co z tym idzie HDTV przez neta to nie problem…(Przy łączach kilkumegabitowych)

ja jestem zadowolony, że TVP się bedzie dzielić, bo nie lubię np. oglądać filmów przeplatanych filmami hist. i meczami

a poza tym to TVP bierze przykład ze stacji komercyjnych :stuck_out_tongue:

właśnie ten TVP Sport jest dostęny na platformie cyfrowego polsatu??

Źródła nie mogę podać, byłoby to niezgodne z regulaminem.

Rzeczywiście, na moim fergusonie działa ten kanał, ale najpierw karzą płacić abonament za powtórki w TVP1 i 2 :roll: a teraz tworzą nowe kanały i myślą że kokosy na tym zbiją :? Chyba zapomnieli o silnej konkurencji.

Ale nic, zobaczymy jak długo pociagną.

ja czekam na TVN SPORT 8) W połączeniu z TV TURBO daje wiele pieknych godzin spędzonych przed ekranem TV :lol:

Przecież już jest - nazywa się nSport. Jest do tego pierwszym polskim kanałem w HDTV. Dostępny jest niestety tylko w platformie n.

TVP pewnie utworzy platformę ale pewnie nie satelitarną (DVB-S) a naziemną (DVB-T).

A te kanały już są dostępne na Cyfrowym Polsacie? :lol:

Aha :lol:

no ja nietstey mam kablówke więc nie będzie mi dane obejrzec go :frowning:

Nie moge znales info na ten temat, czy ktos sie orientuje czy ten kanal sportowy bedzie dostepny w cyfrowym polsacie i w jakim pakiecie?

A mnie denerwuje jedno !!

Każdy kto płaci abonament radiowo telewizyjny powinien móc oglądać te nowe kanały,

więc dlaczego są one dostępne tylko przez satelite (nie stać mnie na zakup talerza) ?? !!

Przecież wiadomo że większość polaków posiada zwykłą antene

dla mnie panstwowa telewizja to jest zwykle zlodziejstwo bo skoro polsat i inne potrafia sie utrzymac z reklam to dlaczego mam placic abonament radiowo-telewizyjny skoro tvp1 i tak emituje reklamy?