Nowe odpowiedzi których nie ma?

Ostatnio dzieje sie u mnie dziwna rzecz, np w ‘zobacz swoje posty’ pokazuje mi sie że są nowe odp a tam ich wcale nie ma … a teraz kiedy wszedłem w dział “na luzie” pokazał mi sie prawie na samej górze temat jaki-wykrywacz-metali-1000zl-t405289.html niby z nową odpowiedzią ale ostatnia odpowiedz to

przez mymaney » 18.07.2010 (N) 23:03

http://allegro.pl/item1148236481_wykryw … ucent.html

http://allegro.pl/item1123094003_midas_ … _raty.html

też nie wiem o co tu chodzi bo u mnie jest podobnie tylko że u mnie robi się to może z trzema postami na 50:P

no nie pisałem że z każdym tak mam , od czasu do czasu widze coś takiego - o a do tego teraz jak chciałem wejść na ten temat to nie widziałem go w “Zobacz swoje posty” :confused:

Normalka

Moim zdaniem na forum jest problem z usuwaniem postów. Jakiś błąd w zapytaniu, albo coś w ten deseń. Napisz jakiś post, usuń go potem. Ładuje się, ładuje aż w końcu wyskakuje brak odpowiedzi. Post zostaje usunięty, ale jego liczba w temacie zostaje z nickiem autora ostatniej odpowiedzi. Ewidentnie jest to bug, jednak nie nam o tym rozmawiać, a puki się jakiś admin nie wypowie, nie ma sensu dalej nad tym ubolewać :slight_smile:

Już 2 razy to zgłaszali w ciągu ostatniego miesiąca.

Ktoś w tym temacie odpowiedział, po czym odpowiedź została usunięta.

zgloszenia-bledow-nowym-forum-t208359.html

Sam to zgłaszałem. Admin się jeszcze nie wypowiedział. Można jedynie czekać. :slight_smile:

PS. Jak zaznaczysz działy jako przeczytane to przynajmniej nie pokazuje ikonki czerwonej że coś tam jest nowego. :smiley:

Tak jak jeden z Użytkowników tego forum napisał w pewnym poście: pokazuje się że jest nowa wiadomość ponieważ ktoś dodał post do tematu ale go usunął i go nie widać ale system dalej pokazuje że ta wiadomość jest nie przeczytana,a nie przeczytasz jej bo poprostu jej nie ma i tyle. Poprostu mały błędzik w systemie powiadamiania o nowych postach. Może ktoś to zroumiał 8)

Zwykły bug w php i tyle. Ja jakoś rozumiem. 8)

Nie w php, ale w phpbb / jakimś dodatku / modyfikacji administratorów :slight_smile:

Przepraszam, mój błąd. Ale coś czułem że mi coś brakuje do php. Miałem dobre przeczucie. Gdzie jesteście Admini jak was potrzeba? :slight_smile:

Może temat z większą ilością wypowiedzi zwróci ich uwagę, już dawno żaden z nich nie pisał nic na forum :slight_smile:

Mam ten sam problem. A czy macie też tak że jak wejdziecie w ten temat to pomimo tego jest on dalej oznaczony jako zawierający posty nieprzeczytane i do tego jak wchodzę w ten temat poprzez przycisk obok nazwy tematu przenoszący do pierwszego nie przeczytanego postu to wywala wam najpierw komunikat w przeglądarce “Jeżeli Twoja przeglądarka nie obsługuje metaprzekierowań, kliknij tutaj, aby przejść.”?

Zaprawdę powiadam ci, to błąd w skrypcie :slight_smile:

W phpBB3 coś jest skopane ze stronicowaniem, czasami pomijany jest skrajny post i dlatego go nie widać. Wciąż nie udało mi się ustalić, co powoduje ten błąd, trudno go zreprodukować i zbadać…

Szybkim obejściem problemu jest podmiana jednego parametru w adresie, ale tutaj jest przepisywanie adresów, więc nie ma tak łatwo :stuck_out_tongue: