Nowe orginalne gry wyrzuca na pulpit!

Witam

mam problem z nowymi grami na Steam  Alien Isolation i Lords of the Fallen  w pierwszej  mam  okolo 70 % gry za sobą i dochodze do momentu gdzie  wchodze do windy i następuje ładowanie  i po chwili wyrzuca grę na pulpit  bez żadnego komunikatu  w LofF to poczatek gry  po pokonaniu pierwszego strażnika  mam odszukać jakiegoś Kasio  dochodze do drzwi  nastepuje ładowanie i znowu  wyrzuca mnie na pulpit  i tu pytanie co jest grane ?!?! Gry są orginalne  wersje pudełkowe sprzet w podpisie nie gram na ultra ustawieniach  , sterowniki nowe  obie gry przeinstalowałem i jest to samo  prosze o pomoc  !!

Co do Lords of the Fallen to wiem że gra jest dosyć zbugowana i przykro to stwierdzić ale wywalanie do pulpitu to normalka.

Jeżeli chodzi zaś o Alien Isolation to coś mi się obiło o uszy na temat nie poprawnego działania tej gry na jednych z ostatnich wersji sterowników - którą wersję masz zainstalowaną ? Również posiadam MSI Geforce GTX 760 OC ;), również pykam w Alien Isolation (na Hardzie rzecz jasna :wink: ) ale siedzę na sterach 340.52 :wink:

najnowszy 344.60  ale na poprzedniej wersji  też to było

 

dodam iż temp GPU i CPU są w normie

Spróbuj 340.52. Ewentualnie podeślij mi sejva (\Steam\userdata\ID\214490\remote ) na zippyshare.com - sprawdzę u siebie - tylko powiedz czy jest w okolicach Alien ? :slight_smile:

http://www66.zippyshare.com/v/31962718/file.html

 i niema  obcego

Chyba cały folder jest potrzebny bo ładuje się mój zapis.

w Alien pomogło :stuck_out_tongue: :slight_smile: niestety w LofF nie  coż może wyjdzie niedługo jakaś łatka

No widzisz :wink:

Co do LotF to nie tylko Ty masz ten problem :wink:

Co do instalacji nowych sterów do GPU zaraz po wydaniu to sugeruję się powstrzymywać i przed tym poczytać komentarze na : https://forums.geforce.com/default/board/33/geforce-drivers/