Nowe pismo komputerowe NEXT

Witam czy ktoś z was kupił nowe pisemko owe (pierwszy numer).Jakie warzenia, można polecić ?? ??

Gazeta jakich wiele na rynku, większośc tematów była już poruszana w innych czasopismach.

Przeczytałem o tej nowości w Internecie, wybrałem się do kiosku z zamiarem zakupu, ale wróciłem z pustymi rękami… przejrzałem i wg. mnie nie warto, no może lepsze to to od eksperta czy PC Format, ale i tak zbyt podobne do tych dwóch czasopism… tzn. ja się zawiodłem, bo czytałem, że NEXT ma być dla bardziej zaawansowanych… chociaż jeśli ktoś chce kupować takie czasopismo to pewnie NEXT będzie równie dobry dla niego co ekspert czy PC Format, a może nawet lepszy.

Ja to kupiłem i nie jest to żadna rewelacja. Nic nowego to pismo na rynek nie wnosi. Dla mnie to zwykła kopia PC Format. A wolę PC Format już z przyzwyczajenia :wink:

bo NEXT wydaje to samo wydawnictwo co PC Format

więc po co sie wysilać i coś nowego robić - płyta z identycznym menu,programy w więksozści ogolnodostepne oczywiscie oprocz pelnych wersji

kupilem pierwszynumer glownie ze wzgledu na nieduza cene jak na gazete z plyta DVD 8,5 GB

ja jeszcze posiedzę w komputerze świecie bo jeszcze nie jestem taki zaawansowany może w przyszłym roku nexta wypróbuję (o ile będzie)

:arrow: EXPERT

PC Format :arrow: NEXT

dokładnie taka sama analogia.

a nie żadna kopia, tylko kolejna oferta tego samego wydawnictwa dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Pierwszy numer taki sobie, pożyjemy zobaczymy co będzie dalej.

narazie to chyba jedno z gorzej wydanych 7 złoty w moim życiu

mi się fajnie czyta…, ale wole pcwk, albo chip’a

NEXT ? Dla zaawansowanych ? W czym ? Nawet do Eksperta nie dorasta mimo, że on też nie jest typowy dla specjalistów.

Takie czasopisma może są dobre wtedy kiedy przeprowadzają jakieś testy (ale tez nie zawsze) bo mają możliwości ale co do zaawansowanych porad czy kursów to porażka.

NEXT jak wiele innych to są po prostu czasopisma informacyjne niż poradniki.

co to za forma wyrazu? :o

Mają oni w ogóle jakąś stronę internetową?

mają, na dp był banner.

http://www.nextmag.pl/

Ja kupiłem ten Next, jest OK, najlepsze są mini testy dysków, płyt głównych itp.

No i kupiłem gazetę ,mogę powiedzieć ze jest nawet spox .Ale żadna rewelacja :slight_smile:

karczyk1, coś taki polonista? język potoczny :stuck_out_tongue: moim zdaniem jak na 8 zł i 8,5 gb to można kupić (ale nie zamierzam, bo nie ma w nim nic ciekawego dla mnie) zobaczę jakie będą następne numery

Moim zdaniem jest za drogi

Kupiłem z ciekawości tą gazetę, zdziwiłem się trochę jak zobaczyłem tam programy dla linuksa i slackware 12 do wypalenia, ale odniosło to na mnie pozytywne wrażenie ponieważ nie jest to gazeta nastawiona tylko na windowsa :wink: Gazeta fajna ale za bardzo przypomina mi PCformat. Cena dla mnie odpowiadająca.

Bo układem ma przypominać tyle że jest adresowany do innej grupy użytkowników.

A mnie się wydaje że NEXT ro dawny ENTER… nawet taka sama okładka…