Nowe podejrzane połączenie w CSiU DIRECT-PDDESKTOP-****** z karty MS WiFi Direct Dual Adapter - co to jest? o.O

Witam.

Zauważyłem coś podejrzanego w moim laptopie z systemem Windows 10 a nie znam żadnego informatycznego forum, na którym mógłbym poprosić o pomoc lub zapytać, co to jest. Mam nadzieję, że mogę to zrobić tutaj nie naruszając zasad serwisu.

 

Problem polega na tym, że w CSiU (Centrum sieci i udostępniania) pojawiło mi się znikąd nowe połączenie:
 

 

Sęk w tym, że ja się do żadnej sieci publicznej nie podłączałem nie wiem skąd to, po co to i jak to działa.

 

 

 

To połączenie nawiązało się samo przez kartę sieciową o nazwie Microsoft Wi-Fi Direct Virtual Adapter #2 :

 

 

No i zaczynam się poważnie martwić, bo jak widzicie połączenie wysyła jakieś malutkie ilości danych do bóg wie kogo, ale żadnych nie odbiera.

 

Jak zdążyliście pewnie zauważyć, mam też kartę od VirtualBoxa, która mogłaby sugerować, że to po prostu połączenie VirtualBoxa, ale Oracle rozwiązało ten problem jakiś czas temu i wirtualne sieci VirtualBoxa nie pokazują się w CSiU.

 

Mogę to rozwiązać w bardzo szybki sposób, poprzez wyłączenie tej karty, bo mam uprawnienia administratora, ale chciałbym się jednak najpierw dowiedzieć co to jest, dlaczego samo połączyło się z bóg wie czym, do czego służy i jak temu zapobiec, gdybym nie miał uprawnień administratora, bo z panelu WiFi nie mogę się rozłączyć od tej sieci, gdyż po prostu ona się tam nie pokazuje w ogóle.

 

EDIT:
Zapomniałem dodać specyfikacji o sprzęcie, laptop firmy Lenovo , model Z510 IdeaPad , karta WiFi to Intel Wireless-N 7260 , system operacyjny to jak widać  Microsoft Windows 10   Home , procesor 64-bitowy jakiś niskonapięciowy  i7 , grafika od Intela HD Graphics 4600  plus dedykowana od NVIDI GeForce GT 740M.

 

Aha, i niepokoi mnie również to z menadżera urządzeń:

 

 

Pozdrawiam,