Nowe połączenie sieciowe

Witam,

Świeżo po reinstalu zainstalowałem sterowniki do modemu (sagem fast 800). W połączeniach sieciowych mam jedno tylko, że ono jest obsługiwane przez karte sieciową z kompa. Chciałem dodać nowe połączenie sieciowe szerokopasmowe (nie mogę w ogóle zaznaczyć połączenia za pomocą modemu), ale niestety kreator wywala mnie na sam koniec i mogę dać jedynie zakończ.

Moje pytanie brzmi jak dodać nowe połączenie sieciowe tak, aby obsługiwało właśnie ten modem i żeby wszystko było ok.

Pozdrawiam! :slight_smile:

Dodane 20.01.2010 (Śr) 18:42

Wina leży po stronie sterowników. Podobno są dostępne sterowniki specjalnie przeznaczone do win xp SP3. Jeżeli komuś się nawinęły proszę o link :slight_smile:

Dodane 20.01.2010 (Śr) 23:05

próbowałem wszystkich sterowników jakie znalazłem i nadal nic. Jakieś propozycje?

Hej,

Bo modem, to z zasady nie jest urządzenie szerokopasmowe. I w czasach, gdy powstawał Windows XP modem nie gwarantował dostępu szerokopasmowego - oczywiście teraz jest nieco inaczej… :slight_smile: W opcjach powinieneś wybrać połączenie przy pomocy modemu telefonicznego. Zresztą - tutaj znajdziesz informację, jak to zrobić krok po kroku. Ostatni screen dotyczy już samej konfiguracji programu AutoConnect, który umożliwia automatyczne łączenie z siecią opartą o modem ADSL.

Pozdrawiam,

Dimatheus