Nowe polowania - niesprawiedliwość

tia masz spojler na sb :stuck_out_tongue:

Drobok widzę że masz ochotę na to żebyśmy się pogniewali …

Windows 7 Home, IE 9 - żadna jumplista mi się nie wyświetla.

Sorry stary ale to nasza wina że masz słaby sprzęt ?? Ja nie płaczę że nie mogę wystąpić w konkursie na Mistera Universum :smiley: :lol: Przecież to jawna dyskryminacja !!

Nie mogę też uczestniczyć w konkursach Adobe bo nie mam Photoshopa ale to też nie powód by kogoś oskarżać o dyskryminacje. Mylisz pojęcia i najzwyczajniej nie wiesz co piszesz. Zastanów się nad terminem dyskryminacja . Czytaj tak długo aż zrozumiesz.

PS

Nie ograniczaj się tylko do Wikipedii :slight_smile:

Wystąpić w konkursie na Mistera możesz. Inna sprawa czy wygrasz :smiley:

Jednak konkurs nie jest sponsorowany przez Microsoft, a jednak jedyna słuszna przeglądarka ma fory :slight_smile: W przypadku konkursu Adobe wiadomo że trzeba będzie dostarczyć w formacie *.psd, ale tutaj? To nie microsoft.com

A jakie to ma znaczenie przez kogo jest sponsorowany ?? Chcesz to kurcze dam Ci klucz skoro tak płaczesz, ja się doskonale obejdę bez tego programu.

Wkurza mnie taka postawa roszczeniowa, ehh ta młodzież…

Wszelkie posty z sugestiami poprawnej odpowiedzi w konkursie będą z urzędu kasowane, bez podania przyczyny.

Dziękuję za program, przyda się :slight_smile:

Jak zwykle ludzie narzekają było by zwykłe polowanie też by jęczeli :slight_smile:

A co do progamu to spoko sie przyda jak zawsze :slight_smile:

Mówienie o dyskryminacji jest w tym przypadku śmieszne… Co mają w takim razie powiedzieć użytkownicy commodore 64 ? Ci dopiero mają powody do narzekań… Dlaczego ze swoim oplem nie mogę startować w wyścigu porsche? Dlaczego ktoś bez aparatu cyfrowego ma utrudniony start w konkursie na najlepsze zdjęcie z wakacji? Dlaczego jako 29 latek nie mogę brać udziału w konkursie dla gimnazjalistów - to jest dopiero dyskryminacja, przecież nie mam wpływu na swój wiek?

@muchozol

To że po prostu nie mam pieniędzy na lepszy sprzęt, aby zainstalować Win 7/8 z IE9 to też jest dyskryminacja :slight_smile:

Krótko mówiąc: trzeba rodzinę lub ziomali poprosić o pomoc. Chociaż w tym akurat konkretnym przypadku nie było trudno domyślić się, który producent stoi za tak hojną ofertą =D>

Właściciele Fiata 126P też mogą powiedzieć że są dyskryminowani przez organizatorów F1.

Bo też nie mogą wsiąść udziału w wyścigu ??

W pewnym sensie za F1 stoi duża kasa, trzeba założyć team itd., ale jak już to zrobią, to mogą wystartować nawet z Maluchem przerobionym na bolid…

W tym temacie to akurat mam dość rozległą wiedzę i stwierdzam kategorycznie: nie, nie mogą.

A wracając do tematu. Nie ma się co burzyć. Konkurs nie jest przeznaczony tylko dla użytkowników IE9 i Windows 7. Jest dla wszystkich. Jedyny fakt trochę na minus tej całej sprawy to ten, że użytkownicy IE9 i Windows 7 mają łatwiej. Mam IE9, ale jumplista mi nie działa. A proponowany program jednak udało mi się "upolować’ bez większego trudu.

Ok ja i tak w tym temacie odpieram ataki więc… Ja już zamknąłem temat, chcecie to kłóćcie się dalej, albo zamknijcie ten temat.

Moim zdaniem nie trzeba przypinać IE9 do Win7 z DP, można wejść do katalogu z programami i tam szukać :slight_smile: PS: Dzięki za program :wink:

Ja także bardzo, bardzo dziękuję za program :slight_smile: Uwielbiam go od lat bo moim zdaniem bije na głowę konkurencję którą cechuje istny przerost formy nad treścią, nie mówiąc o ich cenie oraz gabarytach. Pozdrawiam :slight_smile: