Nowe polowania - niesprawiedliwość

Jestem zwykłym, szarym użytkowniczkiem tandemu Opery i Windows XP. Czy dlatego mam być dyskryminowaqny wobec użytkowników IE9 i Visty/7? Bo w tych nowych polowaniach chyba o to chodzi…

Dodane 20.03.2012 (Wt) 15:52

BTW - jaką licencję ma ta aplikacja? Bezpłatna?

Co do Visty - w wersji Home Basic ta cała jumplista się nie wyświetla, a witryna daje się przypiąć jedynie do menu start. Pod prawoklikiem jumplisty nie ma.

ja dodałem, tego ludzika do paska zadań, klikam prawym i pokazuje się tylko 124vgp2.png

Czyli jak np. ORANGE zorganizuje konkurs dla abonentów, to klienci PLAYa też są dyskryminowani? Albo inaczej, jeśli nagrodą w tym “polowaniu” będzie program działający tylko pod windowsem, to użytkownicy innych systemów też mogą mówić o dyskryminacji? Konkursy przecież nie są obowiązkowe, nie odpowiadają ci zasady, nie bierzesz udziału - proste.

Nie działa na Windows Vista Home Premium.

Dziękuje za program :smiley:

Chociaż korzystam z Chroma. Ludzie! Dają wam program za darmo a wy czujecie się dyskryminowani? Leczcie się.

Owszem, ale nie można dyskryminować userów innych przeglądarek niż IE i innych OS-ów niż Windows 7 i Vista. Dużo osób używa XP-ka…

Nie :slight_smile: Nie taka jest idea konkursu. Mnie nie działa i nie płacze (obrazek jak wyżej) w7 64 hp. To jest zabawa, a nie że ‘musze’ mieć bo będę gorszy jak tego nie dostane …

Tak samo sam fakt xp. To staroć, korzystasz to twój problem. Jak byś się czuł jak byś nie mógł wykorzystać swojego systemu w pełni, bo ktoś używa już praktycznie nie wspieranego starocia i narzeka, że nie może uczestniczyć w zabawie ? To tak jakbyś ty miał konkurować (na xp), z windows 95, na którym nawet sterowniki się same nie instalują …

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskryminacja_(psychologia_spo%C5%82eczna)

Masz linka i w gatunkach dyskryminacji znajdź “dyskryminację przeglądarkową” to pogadamy :smiley:

na 7 nie zadziałało ale na wirtualnej maszynie z win8 od razu, heh dziwne #-o

działa na 7, tylko trzeba odpalić IE9

rradek21 , myślisz że zaawansowani użytkownicy systemu nie rozróżniają przeglądarek ? :slight_smile:

Szczerze mówiąc śmieszą mnie niektóre posty takie jak np. XP to staroć a że go używasz to twój problem - zobacz sobie na moim blogu jaki mam sprzęt, a później powiedz mi że ruszy na nim Win 7 albo Vista

Co do dyskryminacji przeglądarkowej - zjawisko znane m. in przez userów właśnie IE i Chrome, poczytaj sobie angielskie fora :slight_smile:

Na miejscu redakcji zaniechałbym jakichkolwiek konkursów widząc taką reakcję.

Słynna akcja z motylkami też wywołała falę negatywnych komentarzy, nowa zabawa (polowanie) i znów narzekania.

Więcej luzu.

Tylko że z tych informacji które mam, to polowania były dostępne do każdej przeglądarki…

Ale kto każe komukolwiek uczestniczyć w zabawie / konkursie ?? Dlaczego niby mają być takie zabawy zaprzestane ?? Z powodu marudzących paru osób ? …

Mnie również nie wyświetla się wspomniana jumplista mimo iż mam IE9, niemniej jednak jest jeszcze jeden sposób aby “obejść” wymogi konkursu i mieć możliwość wyświetlania stosownej listy po przypięciu ludka, tylko trzeba trochę pogłówkować :slight_smile:

Sądzę że po zakończeniu konkursu zostaną odblokowane komentarze albo pojawi się nowy news - wówczas będziecie mogli wylewać swoje żale na temat “dyskryminacji” itp.

Ech, Vista HP + IE9 i też nie mam tej listy, tj. nie w takiej “wygodnej” formie …ale nic to.

Dzięki, program się przyda. :wink:

Krok ze strony redakcji, o jakimś ukrywaniu konkursowego programu był kompletnie niepotrzebny. Zwłaszcza biorąc pod uwagę statystyki, które redakcji są przecież bardzo dobrze znane. Z tego co pamiętam XP dalej używa 40% użytkowników tego portalu, a więc jeśli prawie połowa userów będzie miała problem, to dobrze to nie wróży :slight_smile:

znalazł ktoś ten program?