Nowe spolszczenie do A-Squared Free/Anti-Malware."Alpha"

Wersja wczesna i testowa spolszczenia do powyższego programu.

Proszę testować, wykrywać błędy.

Spolszczenie było pisane od podstaw.

Instrukcja instalacji…

Kopiujemy pobrany z poniższego linka plik do katalogu, gdzie program został zainstalowany.

Domyślnie jest to " C:\Program Files\a-squared Anti-Malware\Languages " lub " C:\Program Files\a-squared Free\Languages.

http://wrzucacz.pl/file/3321234288683

Spolszczenie było " robione " na zasadzie bardziej " funkcja > tłumaczenie " zamiast " angielski > tłumaczenie " .

" Security Wizard " nie jest spolszczone w ogóle, ale w tym przypadku wystarczy klikać " Next > Next " o ile się nie mylę( nie wliczając w to zrobienia konta do programu ). Program można skonfigurować bezproblemowo po uruchomieniu

Dodane 14.02.2009 (So) 15:37

TŁUMACZENIE NIE ZASTĘPUJE ORYGINALNEGO W PROGRAMIE !

Aby wybrać moje spolszczenie, wybierz " aPolish " zamiast " Polish " .

Widzę, że ktoś pobrał. Proszę o komentarz.

Super robota, wielkie dzięki, zwłaszcza komunikaty wyskakujące z paska, a i okno główne niebo lepsze od oryginału.

Kto może przesłać - proszę o plik spolszczający program ( tzn. ten o de mnie ) .

Chciałem kontynuować spolszczanie, ale nie mam go na dysku, zatem jak ktoś ma - bardzo by się przydało :wink:

Dodane 05.05.2009 (Wt) 0:27

Chyba PW mi niezbyt dobrze działają…

Tzn. nie wiem czy doszło…

e-mail : lukasr93@gmail.com

Używasz Anti-Malware czy Skanera Free ? Bo o ile pamiętam, to na Free właśnie to spolszczenie nie działało ( było pisane spod płatnej ).

Najwyżej napiszę jeszcze jedno od podstaw, chociaż chyba pod skaner wystarczy wprowadzić trochę poprawek i będzie wyglądało sporo lepiej :wink:

Dodane 06.05.2009 (Śr) 12:57

Ok, mam spolszczenie…

Dzięki…

Hehehe… trafiało do SPAM’u na poczcie ;D