Nowe sterowniki do ATI

Witam ponownie :smiley:

Dzisiejszy dzien upłynął mi pod znakiem kłopotów z nowym Radeonem HD 4850. :smiley:

A więc po koleji. Zainstalowałem sterowniki z płyty, nie miałem dźwięku ( problem ten rozwiązałem w poście niżej )

Potem nie miałem literki ć ( odinstalowałem CCC ) wszystko jest O.K

Ale że stery dołączone do płyty były starszą wersją, postanowiłem przeinstalować je na najnowsze. I tu pojawił się problem bo pomimo odinstalowania starych, wyczyszczenie wszystkiego Driver Cleanerem nie mogę zainsalować nowszej wersji. No wiec instaluje sterowniki i mam taki coś: Internal Failure- Error Number: 0x80040707 , wciskam OK to jeszcze raz to samo wyskakuje, jeszcze raz OK i wyskakuje to: S evere- ISLAYER.DLL not loaded into memory , następnie- Unhandled Exception- Error Number: 0x80040702. Discription: Failed to load dll: ISLAYER. I moze mi ktos napisac o co tu chodzi?

Druga sprawa w Podglądzie Zdarzeń pojawiło mi się coś takiego jak ACEEventLog i nie wiem już czy jest to pozostałość po CCC czy odrębny problem. Da się to jakoś usunąć ?

Proszę dajcie radę bo mnie ten Ati wykończy.

a robiłeś format po założeniu karty ?

Nie nie robiłem formata.

Karta jest nowa dzisiaj wsadzona.

Odinstaluj i zainstaluj ponownie sterownik ATI.Literkę ć odzyskasz klikając na ikonę ATI.Pojawi się ATI CATALYST @ Control Center.Kliknij Hotkeys , kliknij Hotkeys Menager.Po otwarciu okna kliknij Edit.Przestaw klawisze z alt na inne.Powodzenia.

Nie zawsze warto instalować najnowsze.Na pewno są kompatybilne z Twoją kartą?

Jeśli trik z powyższego postu nie zadziała-> Start->uruchom->msconfig i w zakładkach uruchamianie i usługi powyłączaj wszstko co jest związane z ATI(czy CCC, bo już nie pamiętam jak tam jest).

Panowie z tą literką ć sprawa jest skomplikowana, pomogło dopiero odinstalowanie CCC ( a tak swoją drogą jest to do czegoś potrzebne ? ) próbowałem wszystkiego łącznie z wyłączaniem klawiszy skrótu.

Proszę o pomoc w sprawie tych sterowników , bo to w tym momenie jest dla mnie najważniejsze.

Tak jak pisałem wyżej odinstalowanie i dokładne czyszczenie nie pomaga ( wiem że ten problem występuje u wielu osób ale nie znalazłem odpowiedźi jak sobie z nim poradzić )

Odinstalowanie CCC mogło spowodować wiążące problemy.Dlatego w dalszym ciągu proponuję odinstalować i ponownie zainstalować sterownik dołączony do karty graficznej.Fabryczne ustawienie sterownika wyklucza użycie litery ć ponieważ wciskając alt+c nastąpi otwarcie karty sterownika.Stąd też na karcie Hotkeys Manager należy wyłączyć Active i wcisnąć Edit.Otworzy się nowa karta ,na której ustaw ctrl+shift+c.Ustawienie alt w każdym układzie wykluczy ć.Początek procedury j.w.