Nowe świąteczne ikonki

Tak sobie patrzyłem na forum i moją uwagę przykoły “mikołajowe czapeczki” na emotikonach :stuck_out_tongue: . Gratuluję pomysłu jest naprawdę świetny 8) :smiley:

Niestety nie mam wszystkich, ale te co są zapewne choć troche umilą nam te świeta na forum. :mrgreen:

No fajne te nowe emoty :smiley:

Update dla fiesty :

Uświątecznienie emotikonów moim zdaniem ciekawie buduje (a właściwie udoskonala panujący obecnie) klimat forum. Czuje się przez to radosną atmosferę świąt, które nie da się ukryć, zbliżają się do nas wielkimi krokami. Czapeczki Mikołaja na ‘symbolach emocji’ wzbudzają we mnie jak najbardziej pozytywne uczucia i wyglądają dobrze, czy wręcz poprawnie.

PS. Napisałeś aż jedno zdanie w dodatku nie na temat :slight_smile:

:brawo: świąteczne emoty Rulez :smiley: hehe :stuck_out_tongue:

Gratuluję wysokiego poziomu merytorycznego wypowiadającym się w tym temacie ( Canaletto syfiosz ).

Długo myśleliście nad kunsztem napisanych zdań :? :? :?

Osobiście radzę:

Nie mam nic ciekawego do napisania :arrow: Nie piszę :!: :!: :!:

Czy nawet temat o świątecznych emotach musi być powodem do takiej dyskusji???

chyba tak :mrgreen:

Ja osobiście nie widze tych emot. Gdzie one są? :o

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:stuck_out_tongue: :idea: :wink: :x-mas:

Ta pierwasza jest po lewej (w tych standartowych) a reszta jest w Więcej Ikon.

Fajnie że są nowe świąteczne emotki. Tylko szkoda że jest ich trochę mało (chyba 4 czy 5)

u mnie działa tylko jedna…

:x-mas:

Dokładnie 20 :):):slight_smile:

ja mam na głównej 17 :mrgreen:

sugeruję wywalić cookies, zalogować się i jak nie będzie, to odświeżyć stronę i powinny się pojawić :wink:

nie pomaga, ale już tak kiedyś miałem z jedną stronką…

to chyba mozę przez proxy :mrgreen:

po pewnym czasie siępowiny pojawić :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :frowning: :slight_smile:

F5 wystarczy. :slight_smile:

A mi osobiście te ikonki się nie podobają. Wszędzie świeta, choinki, prezenty, wszyscy udają miłych, i jeszcze te ikonki tutaj. Zaraz puszczę pawia (brakuje ikonki z pawikiem, znaczy się, z rzygiem, ale proszę, bez czapeczki mikołaja)

areh wyluzuj

I poczytaj “Opowieść wigilijną” Dickensa.

Tam jest o Tobie podobnym Ebenezer Scrooge

To sobie puść. :evil: :evil: :evil: :evil:

Litości chłopie :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

areh Ja się z Toba całkowicie nie zgadzam :!:

To właśnie święta są jednym z najpiekniejszych okresów w roku. Wspólne spotkania ze znajomymi, rodziną, prezenty, choinka, kolędy itd.

A ikonki jak wspomniałem są świetne - bardzo mi przypadły do gustu, choć w pewnym stopniu można odczuć magię świąt na forum.

Tak samo jak zimowy wygląd vortalu.

PS. Mam pytanie: Czy w zeszłym roku na vortalu padał śnieg? :mrgreen: :stuck_out_tongue:

Tak :mrgreen: