Nowe Ubuntu, jak wrażenia?

Jak oceniacie nowy design płyty Ubuntu? Właśnie do mnie dotarła i szczerze powiem, że 9.04 wydaje się bardziej nowoczesna :?

Co wy na to?

20091118006.th.jpg

ależ zbieg okoliczności… i do mnie dziś dotarło ubu :slight_smile: A design płyty mi sie podoba- najważniejsza jest dla mnie zawartość płyty, a nie wygląd :slight_smile:

Cóż - i tak dobrze, że dostajecie. Jak wiadomo - jest kryzys gospodarczy, a dotknął on także ShipIt. Pudełka są gorszej jakości, nadruki na płytkach też, dodatkowo stali “bywalcy”, mogą nie otrzymać już płyt. Nie ma co narzekać - system operacyjny za darmo, w dodatku oryginalna płytka z dostawą do domu. Pomijając co kto może o Ubuntu sądzić (jako Linuksiarz mogę trochę o nim powiedzieć…) - nie jest to coś, za co można ganić.

Jeżeli chodzi o system to jestem bardzo zadowolony:) w końcu całkowicie przesiadłem na ubuntu:P na XP to tylko gry i to rzadko, A jeżeli chodzi o wygląd to… hmm… może ja inny jestem (a jestem na pewno) to jednak bardziej przypada mi do gustu wygląd wersji 9.10… 9,04 jest jakiś taki za bardzo poukładany, ale to moja ocena.