Nowe urządzenie wielofukcyjne z tanimi tuszami

Moje obecne to HP 3630
Ale ma problemy z pobieraniem papieru była już czyszczona była na serwisie na chwile pomogło teraz znowu.
Mam dość
To urządzenie to3w1 Drukarka skaner kopiarka
Chodzi mi o coś nowego z taką fukcjonalnością gdzie koszt tuszy nie przekroczy 120-150zł za komplet
POLECICE COŚ

wpisz na allegro „tanie tusze epson”. Zamówiłem od nich drukarkę i są tam odblokowane kadriże a tusze w sensie zastrzyki to koszt 40-50 zł i starczy na 10 uzupełnień. Drukowanie jest praktycznie za grosze. Polecam.

Jaki model zamówiłeś

Jak ma być naprawdę tanio, to tylko i wyłącznie pojemniki napełniane z butelek. Masz taki system od Brothera, masz Eco Tank od Epsona. Oryginały buteleczek oscylują w granicach niecałych 30 zł. Popatrz na parametry takich urządzeń i wybierz to, które spełnia wymagania. Atramentówki z napełnianymi pojemnikami nie są przesadnie drogie, a ich eksploatacja śmiesznie tania. Oczywiście możesz iść w coś typu HP OfficeJet Pro, to technicznie znakomity sprzęt, ale kartridże z tuszem już nie wychodzą tak atrakcyjnie cenowo. Przerobiłem już niejedno urządzenie wielofunkcyjne OJ Pro i złego słowa nie mogę powiedzieć, ale eksploatacja możliwie najtańsza nie jest.

Jeśli chodzi o firmy która jest najlepsza HP epson czy brother

jaki sklep?