Nowe wersje programów "po staremu" - chyba się nie doczekam?

Podczas startu “nowego” DP wspomniałam o czymś czego mi brakuje najbardziej ze starej wersji. Do tej pory nie została ta funkcja przywrócona.

Chodzi dokładniej o to, że klikając na ‘Zobacz więcej’ w sekcji nowych wersji mamy tylko jedną stronę najnowszych programów. Kiedyś można było wybierać kolejne strony i nieco starsze “premiery”. Może i dla twórców DP nie wchodzenie na serwis co 2-3 dni jest zbrodnią, ale ja czasami zaglądam tu co tydzień i chciałabym przejrzeć szybko co w tym ostatnim tygodniu się pojawiło nowego.

Niestety wraz z nową wersją wyglądu DP już tego zrobić nie mogę a uważałam tę funkcję za najbardziej przydatną w serwisie.

Liczę na jakiś odzew redakcji a także tych, którzy ten pomysł popierają :slight_smile:

Zgadzam się z Tobą. Niby nic, a jednak taka funkcjonalność była bardzo pomocna.

miło by było, jakby ktoś z szefostwa się odezwał podając chociaż czy jest ta funkcjonalność zapisana w tzw. “TODO” (do zrobienia) i czy jest ona wykonalna, a raczej powinna być, choć jeśli nie - to też dobrze byłoby poznać powód dlaczego :slight_smile: ja osobiście również bardzo dobrze wspominam tą funkcjonalność ze starszej wersji portalu :wink:

Bezdyskusyjnie macie rację. Zrobimy :slight_smile:

Już zrobione :wink:

świetna robota! dzięki! działa! :slight_smile:

Pięknie, DZIĘKUJĘ :slight_smile:

DP wraca do glorii z poprzedniej wersji =D>