Nowe XP nawala

Witam,

mam problem z zainstalowaniem systemu windows xp. Probowalem wgrywac go kilka razy, lacznie z formatowaniem i za kazdym razem, gdy juz wszystko gotowe, komputer zawiesza sie lub wlacza sie 10 minut i zacina calkowicie zaraz po wlaczeniu. Ciagle tez wyskakuje okienko “usluga poslaniec” z jakimis linkami.

Prosze o pomoc

XP-Antispy załatwi posłańca

A jezeli nie da sie wlaczyc komputera na tak dlugo aby z tego programu skorzystac? (pisze od kogos innego, nie ze swojego komputera)

pozatym jak klikam w tego linka wyskakuje error…

Instalowałeś tego xp z podłączonym kablem internetowym?

Jeśli tak to pewnie dlatego od razu coś złapał…

Odłączasz kabel, instalujesz XP, wrzucasz SP2, sterowniki, antywirusa i firewalla i dopiero podłączasz internet.

Tyle na początek :slight_smile:

a trybie awaryjnym nie zastartuje ??

jak zastartuje to wyłącz go przez usługi

wpisujesz w uruchom services.msc odnajdujesz posłaniec i wyłączasz

Po wylaczeniu poslanca jakby przestalo sie zacinac :slight_smile: Zobaczymy, jak beda problemy to jeszcze napisze. A XP instalowalem z kablem, ale mam neostrade. Wczesniej mialem zainstalowanego ArcaVira

nie sądzę żeby przez usługe “posłaniec” restartował ci sie komputer bardziej wydaje mi sie ze masz konflikt sprzętowy lub sprawa złych sterowników itp

Zawsze odłączaj kabel

:hahaha:

nic tu odłączony kabel nie da, bo dopukinie zainstalujesz sterów do modemu, doputy system nie połączy się z netem, to normalne, podczas instalacji xpka możesz mieć podłaczony modem do neostrady :slight_smile:

Zgadza się mi to tez wygląda na jakis konflikt sprzetowy. Sprawdz grafe i RAM. :slight_smile: