Nowi moderatorzy dedykowani do działu Linux

Zgodnie z zapowiedziami, z dniem dzisiejszym powołani zostali nowi moderatorzy techniczni, którzy będą odpowiedzialni za dział Linux. Po dyskusji i rozważaniu różnych kandydatur, ostateczny wybór padł na userów Kaka’ i areh , co szczęśliwie pokrywa się z propozycjami, które padały na forum :wink: Wytypowani zgodzili się podjąć realizacji tego zadania, chciałbym zatem w imieniu administracji ich oficjalnie powitać w gronie Moderatorów i pogratulować :slight_smile:

Warto podkreślić, że będzie to test nowej koncepcji moderowania naszym forum. Potrwa on do czasu Zlotu, gdzie podsumujemy sobie efekty. Jeżeli koncepcja się sprawdzi - w co wierzymy - to, jak już deklarowaliśmy, docelowo wszystkie najważniejsze działy będą miały swoich dedykowanych moderatorów. Nie wykluczamy także rozszerzenia listy moderatorów w dziale Linux - jeżeli będzie taka potrzeba. “Globalni” moderatorzy oczywiście nadal pozostaną :slight_smile:

gratuluję tym userom. Przyjemnej pracy życzę :smiley:

Jeszcze raz gratulacje i życzę zapasów energii na moderowanie działem Linux. :wink:

Ja również serdecznie gratuluje.

a mam pytanie. Ci userzy mają opcję moderatorskie tylko w dziale Linux??

Również dołączam się do gratulacji i życzę powodzenia !!

el polaco : tak. Nie ma ich w grupie Moderatorzy więc mają dostęp do narzędzi moderatorskich wyłącznie w dziale Linux. Możliwe, że warny mogą wlepiać wszędzie, ale tematu z Visty do Śmietnika nie przeniosą.

Gratuluję nowym Moderatorom i życzę zarazem jak najprzyjemniejszej pracy. :wink:

Kaka’ i areh - gratulecje. :wink: Mam nadzieje, że się sprawdzicie i zostaniecie w tej grupie na stałe. :wink: Miłej pracy Wam życzę. :slight_smile:

Także gratuluję :slight_smile:

Pytanie do Adminów.

Czemu nowi modzi nie mają pod av takiego fanego napisu jak ma msliwa (Linux Mod)

Bo rangi specjalne są niezależne od roli na forum. Lisek to pewnie niedługo poprawi. :slight_smile:

Gratulacje dla nowych moderatorów. Areh - wg. mnie osoba naprawdę solidna, godna zaufania i po prostu nadające się na moda, posiadająca ogromną wiedzę nt. Linuksa i stoicką cierpliwość, natomiast Kaka’ - bodajże 16-17 letnia osoba dysponująca równie ogromną wiedzą i spokojem - aczkolwiek (znam Kakę z innych for) nie jest modem na 6 :-). To moje opinie. Mimo to - jeszcze raz gratuluję.

Movement - jak to mówią - punkt widzenia zależy od punktu patrzenia :stuck_out_tongue:

Gratuluję. Cieszę się, że przybyły posiłki :wink: Witajcie po drugiej stronie barykady - lub ciemnej mocy, zależy czy lubicie literaturę sf czy piękną :lol:

A ja już wiedziałem wcześniej ;] ale się nei wygadałem ;p mimo wszytko gratuluje :wink:

:zdrowie:

Także gratuluję i życzę by im się udało…

Rangi to w gruncie rzeczy tylko nazwa. Jak pisał Ryan, są niezależne od roli na forum.

W każdym razie, na chwilę obecną areh i Kaka’ mają uprawnienia moderatorskie tylko do działu Linux.

Czy będą mieli w przyszłości większe uprawnienia? Nie wiem, moja kula wróżki jest w serwisie :slight_smile:

Służę swoją :lol:

Gratulacje, chłopaki :slight_smile:

gratuluję i życzę przyjemnej pracy

Ciekawy pomysł - jak będzie w praktyce - zobaczymy .

:piwo: