Nowo kupiona płyta główna nie pokazuje obrazu

karta działa ale obrazu na tej nowej płycie nie ma ,moze najlepiej zwrocic ją ?

Dwa razy już zapytałem. Spróbuję jeszcze raz. Czy komputer działa (WYŚWIETLA POPRAWNY OBRAZ) na zintegrowanej karcie graficznej?

nic nie wyswietla

pomyliło mi sie wczesniej jak pisałes czy działa z karta , wszystko sie uruchamia z karta czy bez probowałem podpiąc monitor do karty i do płyty zadnych skutków

Czwarty raz:

  • komputer nie ma wsadzonej k. graficznej
  • jak podłączysz monitor do płyty głównej, to nie wyświetla obrazu?

tak no nie ma ile razy bede pisał ze nie nic nie wyswietla

A jak dostosowałeś płytę do tego procesora?

widziałem jakie procesory płyta obsługuje i akurat mam taki procesor a kupiłem xeona bo wiem ze wystarczy biosa tylko zmienic

masz jakis pomysł czemu nie mam obrazu?

Oczywiście wiesz to od producenta płyty i wsad biosu z jego oficjalnej strony brałeś;-)?
Jeżeli nie, to może być też ryzyko, że coś ten bois źle działa.

Nie, że nie masz obrazu, tylko że komputer nie uruchamia się poprawnie. Rozdziel te dwie rzeczy. To, że wiatraczki się kręcą to z prostej przyczyny - dostały napięcie.
Jaki masz drugi procesor poza xeon e5450? Próbowałeś zrestartować BIOS zworką (po wsadzeniu tego drugiego procesora?). Pewny jesteś, że podłączyłeś oba kable zasilające do płyty głównej?

mnie interesuje czemu obrazu nie mam a rownie moge drugi procesor wsadzic do kompa

To zrób to i powiedz czy modowałeś BIOS oraz czy był to oficjalny czy nie.
Zachowujesz się jak taki pacjent, który “uparł się, że źle się czuje”, a na pytania o gorączkę, schorzenia, to odpowiada “mnie interesuje, ze i czemu źle się czuje tylko, nie temperatura lub brak nogi ty głupi lekarzu!” :stuck_out_tongue:

Poważnie trzeba po trzy razy zadawać pytanie? Jaki jest ten drugi procesor na którym testowałeś (nie xeon e5450)?

chciałbym xd ale nie wyswietla mi sie nic na monitorze xd

Pisałeś, że masz drugi obsługiwany procesor przez tą płytę. Jaki to procesor?

PS jak to sobie wymyśliłeś, że zmodujesz płytę, na której nie może się uruchomić… oficjalnie nieobsługiwany procesor ( xeon e5450)?

Pentium Dual-Core E2220

ale bawic mi sie nie chce juz z ta płyta po prostu ją zwróce , proponujesz mi jakąs płyte lga 755 ? tak do 150żł