Nowo kupiona płyta główna nie pokazuje obrazu

czesc przychodze z problemem poniewaz zakupiłem płyte główną pisało 100% sprawna no wiec wszytko podpinam do niej tak jak nalezy komputer sie uruchamia i wszystko chodzi lecz nie pokazuje obrazu a wszystko sprawne.
specyfikacje:
gtx660
xeon e5450
6 ram
zasilacz chieftec 400W
płyta gigabyte ga-965qm-ds2

Popraw tytuł na bardziej sensowny.

co ma tytuł do tego ja szukam pomocy bo nie wiem o co chodzi z moim kompem xd

Nie używaj w temacie słowa problem. O tym, że masz problem piszesz w poście. Poprawiłem Ci temat, a Ty dalej swoje…

Zresztą poczytaj:

1 polubienie

Ma to że będzie brak zainteresowania tematem.

a masz jakies propozycje o co chodzi z moim problemem ? xd bo nie wiem co mam robic moze płyta biosu nie ma

  1. Minimalna moc zasilacza dla NVidia GTX 660 to 450 wat
    https://www.nvidia.pl/object/geforce-gtx-660-pl.html#pdpContent=2

  2. Nie zapomnij o podpięciu dodatkowego kabelka zasilającego do karty graficznej (6 pinów).

grałem dobry miesiac na tej karcie z tym zasilaczem ale na innej płycie i patrzyłem na pobor mocy to 200w i nie miałem problemow, ale mam problem z tą płyta

To dziwne, ze nie miałeś, bo jedziesz po bandzie.
A na poważnie, gdyby płyta była walnięta, to by raczej inne problemy wynikły. Starszyz asialcz może mieć mniejszą wydajność, a sekcja zasilania płyty może być słabsza, więcej płyta może brać kilka W więcej od starej i już nie wystarcza. Zacząłbym od podpięcia z innym zasilaczem.

A działa bez k. graficznej?

A ten procek nie jest oficjalnie wspierany przez tę płytę.
Ale zasilacz to faktycznie z GTX660 to do wymiany.

Tak

Rozwiń myśl - czy wyświetla obraz?

płyta gigabyte ga-965qm-ds2

A chipset 965 w ogóle obsługuje procesory serii 9? Wydaje mi się że Q6600 lub coś podobnego to był max dla tego układu.

Podejrzewam, że ta płyta główna to amatorska przeróbka bo ma LGA775 a ten Xeon potrzebuje LGA771. Dodatkowo musi być wgrany przerobiony BIOS aby to ruszyło bo 965 natywnie Xeonów nie obsługuje.

Gigabyte ga-965qm-ds2 obsługuje max FSB 1066 MHz a E5450 ma 1333 MHz.

probowałem tez ze słabszym procesorem z socketem 755

xeon jest modowany i co z tego wiem to na starej płycie go pusciłem i działał bez wgrywania biosu

probowałem z 2 kartami i 2 procesorami z kazdym uruchamiało sie wszytko lecz brak obrazu :confused:

Jeszcze raz. Czy na zintegrowanej k.graficznej działa? Działa = wyświetla obraz a nie, że kręcą się wiatraczki.