Nowość

Mam pytanie. Czy ktoś już może czytał o pojawieniu się na rynku (albo w zamyśle) nowego Windowsa??? Tak mnie to zastanawia. Przepraszam jeśli post umieściłem nie w tym miejscu…

–> Google --> Longhorn :o

Longhorn ma być w 2006…

A potem … Windows BlackComb…

Poszukuję :arrow: Oprogramowanie

No w jakiejs gazetce wyczytalem ze przedzial wymagan to::slight_smile:

4-6ghz procki,2 gb ram, no i wypasiona grafa:) ciekaw jestem co to bedzie ! kolejna porażka microsoftu! :slight_smile: :smiley:

Do czasu wypuszczenia wersji finalnej gadanie o wymaganiach to jakieś nieporozumienie. Poza tym w 2006 r. taki sprzęt będzie pewnie standardem…

Co do “porażki” to mam odmienne zdanie - od Windows 2000, poprzez XP, aż do najnowszego Windows Server 2003 uważam, że wszystkie te systemy Microsoftu są bardzo dobre (wpadką był jedynie Windows Me, który powstał zaraz po 2000). Nawet Windows XP na który niektórzy narzekają ze względu na duże wymagania po wyłączeniu zbędnych bajerów nie jest wcale taki wymagający.

Powiedzialem ze to przeczytalem, nie wiem do czego pijesz!!

Ja rowniez!! takze nie staraj sie mnie uswiadomic ze jest inaczej!!

Pozdrawiam :smiley:

Tak, nie ma co rozmawiać o wymaganiach. Można jedynie przewidywać. Ja np. słyszałem, że wymagania to: 2Ghz procesor, minimum 512MB RAM.

Ja właśnie słyszałem dokładnie o takich samych wymaganiach! Moim zdaniem dużo jesli chodzi o minimum RAMu.

PS Boczi masz super obrazek. Zazdroszczę Ci :smiley:

Obecnie są dostępne wersje beta Longhornów. Są one przeznaczone głównie dla testerów, tych, którzy wyłapują błedy. W tej chwili nie ma co tego oczywiście instalować.

Dzięki :wink:

A moze slyszales o Windowsie XP 64? Jeśli chodzi o Longhorna, to na pewno wymagania bedą wysokie(jak i cena), a wydanie planowane jest wlasnie na 2006r. Krążyły kiedyś takie plotki, ze ma wyjsc WinXp Reloaded ale nie wiem jak to sie skończyło. Miał tez wyjsc zupełnie nowy windows w przeciągu lat 2004- 06, gdyż Microsoft uznał ze tak dlugi odstep pomiedzy Longhornem a XP stwarza dobre warunki do rozwoju Open Sourcea, który jak wiadomo jest największym wrogiem Microsoftu.

To właśnie Longhorn jest\będzie “przerywnikiem” między XP a Blackbomb :stuck_out_tongue:

?? To kiedy wychodzi BlackBomb ??

Ale mial byc jeszcze przerywnik pomiedzy XP a Longhornem(ktory pewnie nie bedzie sie tak nazywal)…