Nowości w YouTube

Witam!
Dlaczego u mnie „Stabilna głośność” w aplikacji YouTube’a jest niedostępna (wyszarzona)?


Z gory dzieki.

Wszystko jasne! Na swoim kanale tylko nie mogę tego włączyć… Szkoda i dziwne to jest…
[EDIT]
na muzyce też nie działa, tylko na niektórych filmach. Może to kwestia czasu??
Na tym utworze nie działa:

…lecz na tym filmie z kolei już hula :slight_smile:

Jak widać na SS, tu ta opcja działa. Jeszcze kilka pytań: ta opcja działa w wersji webowej na PC?
Druga sprawa: o co chodzi z tym szybkim powrotem do poprzedniego miejsca filmu, jak to wykonać? No i ostatnie pytanie: jak włączyć opcję „Blokada Ekranu”? U mnie tej opcji nie ma, przynajmniej jej nie widzę…
Heh, „Ekran blokady” wymaga pełnego ekranu i już wiem, jak działa. Fajny bajer :smiley: Pozostał tylko ten ficzer z wracaniem do poprzedniego momentu i „Stabilna głośność”. Potrzebowałbym tych informacji, gdyż chciałem pokazać te nowości na moim kanale YT, no ale zobaczymy., czy dam radę wszystkie…

Jak wymaga to przerobienia miliardów ścieżek audio w gotowe pliki z normalizacją to może być przyczyną (W przeglądarce można zrobić equalizer w JS jak Google nie boi się o wydajność, na Firefox dodatki od equalizerów umiały wywalać całą przeglądarkę, więc może się zdarzyć, że Firefox i Safari późno dostaną taką funkcję jak z mobilnej aplikacji).

OK, dziękl. Film już nagrałem, no i tam wspomniałem, źe „Jeśli się dowiem, to dam info w komentarzu”. Zostało tylko to przewijanie na PC i blokada ekranu. Przewijanie poprzez trzymanie LPM nie działa. Blokada ekranu by się przydała moim zdaniem - przecież mamy laptopy z ekranem dotykowym.

Na filmie: kopiuj adres URL bieżącego momentu

Wklej w pasek adresu

O której to nowości mówisz? Przewijanie?

Film zuploaduję do YT jutro, 23 października.

To nie nowość.
Sorry nie było tematu

No dowiedziałem się jeszcze o wyszukiwaniu przy użyciu głosu, śpiewu i melodii. Na moim filmie o tym nie powiedziałem, trudno.dopiszę info o tym w komentarzu. W zasadzie temat do zamknięcia. Na pc jeśli zacznie to wszystko działać, to również dam info w komentarzu lub poście na karcie społecznościowej.

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.