Nowozłożony komp po podłączeniu do prądu piszczy

W sklepie, w kótrym kupowałeś kartę? Oddaj na gwarancji - niech się martwią oni.

nie w sklepie u siebie w miescie a kompa kupowałem w proline.pl no ale chyba właśnie im odeśle

EDIT:

oni leją na klienta! na maile nie odpisują a telefonów nikt nie odbiera! wale ich… teraz się nie zastanawiam tylko wysyłam to, tylko nie wiem jak ten formularz wypełnić

Opis uszkodzenia dałem taki:

Karta luźno siedzi w porcie PCI-E. Po uruchomieniu komputer zaczyna piszczeć a na ekranie widoczne są pionowe pasy o grubości ok. 2 cm z kolorowych pixeli. Testowana w innym komputerze również luźno siedzi. Działała, lecz po ok. godzinnej pracy zaistniała ta sama sytuacja - komputer piszczy i widać pasy. Sytuacja ta miała miejsce od razu po wyjęciu karty z opakowania od pierwszego uruchomienia komputera. Wcześniej karta nie była używana, a sam montaż wykonywany był zgodnie z dołączoną instrukcją.

Nie wiem co wpisać w pole “Wyposarzenie”. Jeśli chodzi tu o to co było w pudełku to było wnim: karta graficzna, instrukcja i płyta ze sterownikami.

Na dodatek Karta gwarancyjna nie jest podpisana, na szcżeście faktura jest. Nie będą się czepiać? Czy ja musze podpisać fakturę i gwarancję?

Wysyłam im oczywiście ksero obu dokumentów.

Czy tak wypełniony wniosek razem z całym pudełkiem i dokumentami mogę wysłać, czy jeszcze czegoś brakuje?