Nowu simpler

mam tego śmiesznego szkodnika simpler.exe i mi gg sworuje przez to. nie wiem czy dobrze to zrobilam… i prosze o pomoc :frowning:

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

hmm no dobra. to powiedz mi jeszcze bo ja totalny laik jestem :x w trybie awaryjnym mam zrobic skanowanie w HJ i usunac to co pisze w cytacie Twoim przez Fix checked?? łłłeeee tak to jest jak sie czlowiek czyms takim nie interesuje…

Tutaj masz opis narzędzia -> http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Wyłączasz przywracanie systemu:

Włączasz tryb awaryjny:

I dalej według instrukcji :slight_smile:

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Bieniol dziekuje bardzo, juz wszystko dziala :slight_smile:

pozdrawiam :mrgreen:

Proszę na wszelki wypadek wkleić nowy log z hijacka i SilentRunners. Bo możliwe, że coś jeszcze zostało np. po MyGlobalSearch.

adam9870 probowalam ten program sciagnac ale nie moglam go otworzyc bo dostalam alert, ze zawiera zlosliwy skrypt…

Poczytaj dokładnie ten temat -> http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=15989

ale ja nie moge nawet silenta otworzyc, ktorego z tego forum sciagnelam bo mam alert o wysokim zagrozeniu infekcja. nie moge go otworzyc a co dopiero mowic o skanowaniu.

Plik nie jest zainfekowany.

Jeśli pojawi się alert Twojego programu AV o blokadzie skryptu podczas uruchamiania silenta to go zaałtoryzuj.

ok chyba sie udało. wiec prosze bardzo :

Ufff… mam nadzieje, ze juz sie udalo… jak mozecie to sprawdzcie czy wszystko jest juz dobrze. z gory bardzo dziekuje :wink:

Proszę otworzyć Notatnik i wkleić w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG i uruchom go w trybie awaryjnym.

zrobilam tak jak mowiles. i to juz koniec? wszystko jest ok? aaa powiedzcie mi jeszcze czemu za kazdym razem jak wlaczam kompa to musze sobie godzine i date przestawiac :confused: wczesniej tak nie bylo ale od paru dni tak świruje…