Nowy android do Goclever


(jacek69) #1

Witam. Dostał się w moje ręce taki oto netbook: http://allegro.pl/netbook-10-goclever-i ... 20805.html

Na pokładzie ma zainstalowany system Android w wersji 2.3 Przyznam, że netbook od początku użytkowania co nieco czasami przymula się.

Czy na tym sprzęcie można zainstalować inną, nowszą wersje Androida?, jeśli tak to poproszę o instrukcję krok po kroku jak to zrobić.

A może macie jakąś porade co można by w nim "poprzestawiać" żeby ciut płynniej chodził?

Drugie pytanie przy okazji : po wejściu np na NK nie wyświetlają się poprawnie niektóre elementy i nie chodzą żadne gry z NK.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.


(Craftmattpl) #2

A instalowałeś Flash Playera?

Dodane 09.06.2012 (So) 20:36

P.S Wybierałeś w ustawieniach aktualizacje androida czy coś w tym stylu może ci wyszuka do wersji ICS 4.0 bo GoClever I103 dostał więc I102 może też.


(jacek69) #3

Prawdopodobnie nie ma zainstalowanego Flash Playera. Poproszę o instrukcje.


(Craftmattpl) #4

Musisz mieć konto google , wejdź do android market i wpisz flash player , powinno ci wyszukać albo jeśli masz inny komputer w domu wejdź na google play i zaloguj się wpisz flash player i kliknij instaluje i wybierz urządzenie.Wtedy powinno ci się zainstalować.Jeśli coś będzie nie tak pisz


(jacek69) #5

Niestety nie da się zainstalować Adobe Flash Playera ze strony Google Play, komunikat podaje że produkt jest niezgodny z urządzeniem.

Zainstalowałem coś takiego:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.andy.flash&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hbmR5LmZsYXNoIl0., sprawdze , może coś to zmieni. I coś jeszcze: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.faner.flash.estory1&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5mYW5lci5mbGFzaC5lc3RvcnkxIl0.

odnośnie aktualizacji androida, nic nadal nie wiem, i nie ma też żadnej opcji aktualizacji w ustawieniach netbooka.


(CrisPL) #6

Radzę ci poszukać pomocy na forach przeznaczonym androidowi. Co do flasha musisz poszukać gdzie indziej poza google play tutaj to jedyne wyjście.


(Craftmattpl) #7

Mam pomysł zainstaluj przeglądarke Skyfire ona ma dołączonego Flash Playera bez instalacji