Nowy android do Goclever

Witam. Dostał się w moje ręce taki oto netbook: http://allegro.pl/netbook-10-goclever-i … 20805.html

Na pokładzie ma zainstalowany system Android w wersji 2.3 Przyznam, że netbook od początku użytkowania co nieco czasami przymula się.

Czy na tym sprzęcie można zainstalować inną, nowszą wersje Androida?, jeśli tak to poproszę o instrukcję krok po kroku jak to zrobić.

A może macie jakąś porade co można by w nim “poprzestawiać” żeby ciut płynniej chodził?

Drugie pytanie przy okazji : po wejściu np na NK nie wyświetlają się poprawnie niektóre elementy i nie chodzą żadne gry z NK.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.

A instalowałeś Flash Playera?

Dodane 09.06.2012 (So) 20:36

P.S Wybierałeś w ustawieniach aktualizacje androida czy coś w tym stylu może ci wyszuka do wersji ICS 4.0 bo GoClever I103 dostał więc I102 może też.

Prawdopodobnie nie ma zainstalowanego Flash Playera. Poproszę o instrukcje.

Musisz mieć konto google , wejdź do android market i wpisz flash player , powinno ci wyszukać albo jeśli masz inny komputer w domu wejdź na google play i zaloguj się wpisz flash player i kliknij instaluje i wybierz urządzenie.Wtedy powinno ci się zainstalować.Jeśli coś będzie nie tak pisz

Niestety nie da się zainstalować Adobe Flash Playera ze strony Google Play, komunikat podaje że produkt jest niezgodny z urządzeniem.

Zainstalowałem coś takiego:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.andy.flash&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5hbmR5LmZsYXNoIl0., sprawdze , może coś to zmieni. I coś jeszcze: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.faner.flash.estory1&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5mYW5lci5mbGFzaC5lc3RvcnkxIl0.

odnośnie aktualizacji androida, nic nadal nie wiem, i nie ma też żadnej opcji aktualizacji w ustawieniach netbooka.

Radzę ci poszukać pomocy na forach przeznaczonym androidowi. Co do flasha musisz poszukać gdzie indziej poza google play tutaj to jedyne wyjście.

Mam pomysł zainstaluj przeglądarke Skyfire ona ma dołączonego Flash Playera bez instalacji