Nowy blog czytelników - sugestie, uwagi, zgłoszenia błędów

Tak, wiem ale ona tylko ukrywa zawartość przed userem, a nie resztą userów.

@Lisek @tomekb @Docent mysleliście o wprowadzeniu czegoś na kształt czarnej listy na blogu, tzn : wpisuję xxx usera i od tego momentu nie ma on możliwości pisania bzdurnych komentarzy w moich spisach ?

PS: Jakoś udało się na forum powstrzymać tego spammera “KAZDAN63” ale na blogu spamuje mi on wciąż do sklepu apollo i nawet bez kszty wysiłku jedzie po bandzie, wyrzucając z siebie paprocie żargonów i reasumując jednym zdaniem : Xiaomi lepsiejsze. Nawet do waszego artykułu o Samsung A8 wrzucił tę samą treść. Reasumując … trolom STOP.

3 polubienia

Tobie zwija i osoba o tym nie wie, zwija wszędzie nawet na portalu - komentarze blogowe nie są oddzielone tą funkcją od głównej portalu.

Wyszarzenie widać po odświeżeniu nieaktywnej karty gdzie osoba dała komentarz, nie ma żadnego nasłuchiwania w JavaScript / Ajax kogo wyciszyłeś w innej karcie.

Hej,

Obgadamy ten pomysł, jeśli się przyjmie to pewnie wyląduje w nowych komentarzach :slight_smile:

Pozdrawiam

2 polubienia

Można wprowadzić łapkę w dół. Jak dostanie ich 10 to komentarz jest ukrywany. Coś podobnego jest na ppe

5 polubień

O ! Ooo ! To by było dobre.

A jak na to blogerzy? Na poważnie, to może wcinać im połowę awantury pod artykułamy. Stracą na eksterminacji dużo… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Pewnie - jestem za!

wykopiemy wielu trolli
co uciekli spod kontroli

2 polubienia

@anon72825314 wiem bo ja tylko mam zajebiste pomysły :slight_smile:

@lisek kiedy aktualizacja dla społecznościówek?

Plusy i minusy komentarzy, a w konsekwencji ukrywanie ich zawsze kończą się rozwalaniem konwersacji, nadużyciami etc. Dawanie w tej materii władzy użytkownikom często kończy się jeszcze większym bajzlem. Przydałaby się jakaś konkretna funkcja blokowania recydywy, gdzie ostateczną blokadę na komentarze nakłada moderacja. Wybaczcie, ale narzędzie do usuwania i blokowania komentarzy przez autora bardzo często kończy się kasowaniem komentarzy, które są po prostu negatywną krytyką i niczym więcej - patrz YouTube.

3 polubienia

nie chcę marudzić, ale czy przy okazji nowej odsłony SG doczekamy się czegoś nowego dla strony blogowej ?

  • grafiki dla społecznościówek (podobno już ukończone)
  • avatar, nick i linki do serwisów społecznościowych usera miałby być wyróżnione podobnie jak w artykułach redakcji

@Lisek @narandill

Od lutego zwodzicie nas blogerów :frowning:

@tomekb ?

1 polubienie

Nie mogę dać plusa komentarzowi na blogach, bo jest pod spodem listy użytkowników, którzy ten komentarz plusowali wcześniej. Klik na łapce przenosi do profilu użytkownika, który akurat jest na dole listy. A “dymek” jest za mały i lista z niego wychodzi:

image

1 polubienie

O, i od razu kolejna sprawa. Ilu użytkowników dało plusa??

image - - - - image

1 polubienie

Mam ten sam problem z przyznaniem Like - Firefox 60.0.2, a co do liczby plusujących. Miałem to samo i mam wrażenie, że jeżeli ktoś dał plusa w trakcie Twojej wizyty na stronie to skrypt dopisuje go do listy, ale liczba się nie zmienia. Przypuszczam, że dymek jest generowany dynamicznie, ale reszta już nie.

1 polubienie

Jeszcze szkoda, że nie ma informacji na czym to sprawdzić:
Nowy-wyglad,88688.html#komentarz-2436571 (przynajmniej pop-up).

Dorzucając to ten pop-up też nie ma przewijania na głównej np.
Wielka-awaria,News,88685.html#komentarz-2436384 - sprawdzałem w Chrome 69 (Canary).

@tomekb @narandill powiedzcie gdzie teraz na portalu? w jakiej sekcji będą pojawiać się wpisy blogerów zatwierdzone, aby wyświetlić się na głównej?

ręczna poprawka na 7 łapek i więcej w wyskakującym okienku “kto polubił”:

.jquery-comments.dp ul.main li.comment>.comment-wrapper .wrapper .actions>.popover .popover-content
{
overflow-y: auto;
}

Suwak będzie taki jaki jest w systemie, nie szukałem jak wcześniej był przerabiany.

Selektor / ścieżkę css pewnie dla siebie można uprościć do samego “.likes-list. A jednak nie .popover-content powinien mieć suwak.

Z .likes-list pewnie pomyliłem, bo blisko siebie są te dwa elementy.

1 polubienie

@tomekb :slight_smile: ?

Już się bałem, że do mnie komentarz, że źle napisałem o tym suwaku.

Jedynie dziwne, że nagle przestało działać visible i tylko na auto treść jest do przewijania.

Problem z przeklejaniem formatowania we wpisach blogowych.

Mam gotowy tekst sformatowany w Wordzie, nie mogę go wkleić tak, aby zachował swoje entery.
Każdy enter w tekście źródłowym jest interpretowany jako brak znaku w podglądzie wpisu.
Pogrubienia i linki są.

Czy można prosić o naprawienie tego w jakimkolwiek czasie?
Na pewno komuś się przyda.

bbcode nie jest obsługiwany, a można używać konwerterów na bbcode online.
Np.: http://www.ecardmax.com/hoteditor/#

1 polubienie

O tym była już mowa tyle razy… może teraz w końcu zacznie to działać jak trzeba.

1 polubienie