Nowy blog czytelników - sugestie, uwagi, zgłoszenia błędów

Nie mogę dać plusa komentarzowi na blogach, bo jest pod spodem listy użytkowników, którzy ten komentarz plusowali wcześniej. Klik na łapce przenosi do profilu użytkownika, który akurat jest na dole listy. A “dymek” jest za mały i lista z niego wychodzi:

image

1 polubienie

O, i od razu kolejna sprawa. Ilu użytkowników dało plusa??

image - - - - image

1 polubienie

Mam ten sam problem z przyznaniem Like - Firefox 60.0.2, a co do liczby plusujących. Miałem to samo i mam wrażenie, że jeżeli ktoś dał plusa w trakcie Twojej wizyty na stronie to skrypt dopisuje go do listy, ale liczba się nie zmienia. Przypuszczam, że dymek jest generowany dynamicznie, ale reszta już nie.

1 polubienie

Jeszcze szkoda, że nie ma informacji na czym to sprawdzić:
Nowy-wyglad,88688.html#komentarz-2436571 (przynajmniej pop-up).

Dorzucając to ten pop-up też nie ma przewijania na głównej np.
Wielka-awaria,News,88685.html#komentarz-2436384 - sprawdzałem w Chrome 69 (Canary).

@tomekb @narandill powiedzcie gdzie teraz na portalu? w jakiej sekcji będą pojawiać się wpisy blogerów zatwierdzone, aby wyświetlić się na głównej?

ręczna poprawka na 7 łapek i więcej w wyskakującym okienku “kto polubił”:

.jquery-comments.dp ul.main li.comment>.comment-wrapper .wrapper .actions>.popover .popover-content
{
overflow-y: auto;
}

Suwak będzie taki jaki jest w systemie, nie szukałem jak wcześniej był przerabiany.

Selektor / ścieżkę css pewnie dla siebie można uprościć do samego “.likes-list. A jednak nie .popover-content powinien mieć suwak.

Z .likes-list pewnie pomyliłem, bo blisko siebie są te dwa elementy.

1 polubienie

@tomekb :slight_smile: ?

Już się bałem, że do mnie komentarz, że źle napisałem o tym suwaku.

Jedynie dziwne, że nagle przestało działać visible i tylko na auto treść jest do przewijania.

Problem z przeklejaniem formatowania we wpisach blogowych.

Mam gotowy tekst sformatowany w Wordzie, nie mogę go wkleić tak, aby zachował swoje entery.
Każdy enter w tekście źródłowym jest interpretowany jako brak znaku w podglądzie wpisu.
Pogrubienia i linki są.

Czy można prosić o naprawienie tego w jakimkolwiek czasie?
Na pewno komuś się przyda.

bbcode nie jest obsługiwany, a można używać konwerterów na bbcode online.
Np.: http://www.ecardmax.com/hoteditor/#

1 polubienie

O tym była już mowa tyle razy… może teraz w końcu zacznie to działać jak trzeba.

1 polubienie

A ja zauważyłem, że obecnie nie można przewijać listy jak jest 7+ polubień, CSS-a “naprawczego” obecnie nie mam (suwak sam wrócił, bez ostylowania na taki z przezroczystością i zaokrąglonymi krawędziami). Pop-up z próbą najechania na niego znika.

Problem jest na Firefox 61.0.1, Windows 7 / 10.
A na Operze 54 działa poprawnie… hmm.

Do testów próby naprawy w Firefox można użyć tych starych linków do lubianych komentarzy - Nowy blog czytelników - sugestie, uwagi, zgłoszenia błędów (post “505”)

Test zrobiłem po wyłączeniu szykan uBlock Origin i trybu ochrony prywatności Firefox (więc blokada reklam / śledzenia raczej tego nie psuje).

Opublikowałem swojego bloga - 22.07.2018 12:46, czyli pomiędzy wpisami Luqassa (o Ulefone) i Pokerface (o flagowcach) - mija półtorej doby i dalej się mój wpis nie wyświetla ani na głównej stronie DP (w bocznej kolumnie) ani na stronie głównej blogów …

Dlaczego ?

Bo żaden moderator uznał że nie zasługuje na główną.

Na publikację trzeba sobie zasłużyć i trochę odczekać . .popatrz ilu mamy twórców. Każdy z nich chciałby zagrzać na głównej choćby parę godzin :slight_smile:

1 polubienie

Ale nawet na liście chronologicznej wpisów blogowych mnie nie ma ? O H… tu chodzi

Wejdź w blog - zakładka pozostałe (po prawej) tam ląduje każdy wpis, a te starannie wyselekcjonowane trafiają na główną.

1 polubienie

Czyli niewyróżniony ale jest w nim “głośno”?

Mnie tam pozostałe nigdy nie wchodzą. Przerzuca na główną Boże blogi…

Może tak też być. Kiedyś na blogach był taki religijny wojownik co przepisywac z biblii zaczął cytaty, wzbogacając je o własne przemyśleniach. Miał co prawda masę negatywnych komentarzy, ale miał. Co innego oklepany i nietematyczny kontent.

2 polubienia

Zorientowaliscie sie, jakas ekspozycje dostał blog na stronie głównej? :slight_smile:

1 polubienie