Nowy blog czytelników - sugestie, uwagi, zgłoszenia błędów

Zostały w sumie testy pod przeglądarkami. Z uwagi na dość sporą ilość poprawek, które wniesie aktualizacja chcemy ją przed wypuszczeniem gruntowanie przetestować :slight_smile:

Zablokuj sobie ten pusty wykrzyknik w adguardzie

@krystian3w, a w Ublock Origin jak?

Pewnie podobnie tylko najlepiej dodaj wykrywanie czy jest pusty (:empty), tak jakby się pojawiał gdy jest tam jakaś liczba (uBlock go pomijał):

    www.dobreprogramy.pl##.front > .badge:empty

działa też:

    www.dobreprogramy.pl##.front > :empty.badge

zakładając że to ten sam element co w zeszłym roku:


Jak nie jest pusty w środku to ta reguła go nie wytnie, można by wtedy spróbować czegoś w stylu:

  • :has-text(!)
  • :-abp-contains(!) - zgodność z Adblock / ABP

Jak liczba jest w elemencie ::after / ::before, to nie wiem jak sobie z czymś takim poradzić. Trzeba ręcznie wtedy dodawać regułę z :after / :before dla danego elementu w którym go wytworzono.

Ok. Sprawdzę te reguły. Ale wydaje mi się, że to ten sam stary błąd z kiedyś.

nie chcę marudzić @narandill, ale ile mogą trwać testy …?

@narandill przed chwilą wysypał mi się wpis o grze Kingdom Come - pokasowało mi się około 60 % tekstu i wyrzuciło obrazki. Wrzucam jeszcze raz, bo dysponowałem kopią zapasową - czy coś robiliście z blogami dzisiaj ?

A teraz Ci co nie mają kopii to odechciewa im się pisać i olewają DP…
DP i ich blog często się wysypuje jak jest kilka obrazków.

Hej,

Próbuję odtworzyć problem u siebie, oczywiście przydadzą się podstawowe informacje w oparciu o Jak zgłaszać bugi?.

@lordjahu czy możesz jeszcze przesłać mi na priv wersję przed wczorajszymi zmianami oraz wypunktować swoje kroki w edytorze przed nieudanym zapisem wpisu?

poszło na PW.

A ja mam taką propozycję - dłuższy wpis, więcej reklam.
Oczywiście nie mam tu na myśli wysypu reklam.

W moim nowym wpisie (fotografia mobilna-podstawy) spokojnie mogła by być jedna dodatkowa w “treści wpisu”. Więcej reklam, ciut większy zarobek - większe chęci pisania.

To zobacz to ze strony czytelnika - Ciekawy wpis, od dupy reklam … nie chce mi się dalej czytać.

Taka sytuacja.

3 polubienia

Tak myślałem już i mi osobiście jedna reklama więcej nie robiła by różnicy.

Ale ok, rozumiem…

Pomiędzy akapitami na pewno bardzo rozproszą uwagę.

A pytanie mam takie, czy można w swoim blogu dawać linki do sklepów na których w przypadku kupna po wejściu na niego zarabię parę groszy ?

Nikt Ci nie zabroni takiej praktyki.

  1. A czy nie brakuje nikomu zakładki na blogu “O mnie” ? Gdzie można by napisać parę słów do swoim czytelników od siebie ?

  2. Brakuje mi wyboru serii z poziomu bloga, bez wchodzenia pod wpis, aby zobaczyć serię - nie wszyscy o tym wiedzą.
    Wybór serii na stronie bloga da ludziom szybszy podgląd tego, że może znajda coś dla siebie bez przeglądania całego bloga, który u niektórych jest kilkudziesięciostronicowy.

  3. Odnośniki obrazkowe - dlaczego tego nie ma ? A może jest, ale ja nie widzę ?

  4. https://www.dobreprogramy.pl/DewX,Rss - Błąd serwera nr 404

  5. Możliwość zmiany kolejności “Powiązane wpisy”

1 polubienie
  1. Na głównej stronie blogera - po prawej masz takowe info, np tu - https://www.dobreprogramy.pl/DewX

  2. No, to mogłoby się pojawić :slight_smile:

  3. W sensie że jak klikniesz obrazek to Cię gdzieś przeniesie ? Możesz wstawić własny fragment kodu (ikonka </>)

  1. Gdzie Ty widzisz opcję wpisania informacji o sobie ?

  2. Fajnie jak jesteś na tak.

  3. Kod html ?

  4. ?

  5. ?

  1. Blog -> Ustawienia -> Po prawej masz rubryczki.

3.Prócz HTML masz jeszcze 38 kodów

  1. Nie wiem o co Ci chodzi

  2. Tu pisz do administracji